2 yaşındaki çocuk SUV tekerleklerinin altına düşerek öldü | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod

GURGAON: Pazar sabahı 37. Sektör’de evinin önünde oynayan 2 yaşındaki bir erkek çocuk arabanın tekerlekleri altında ezildi.
Çocuğun babasının iddiasına göre, siyah SUV’deki yolcular, iki genç, başlangıçta kenara çekti ve yürümeye başlayan çocuğun ailesine yardım edeceklerini söylediler, ancak kısa bir süre sonra kaçtılar.
Hastaneye kaldırılan Usman adlı çocuk, doktorların öldüğünü bildirdi.
Farman’ın şikayetine göre KağanUP Bareilly’den bir göçmen işçi, kiraladıkları evin önünde oğlu Usam’ı oynadı Saraswati yerleşim bölgesi yüksek bir ses duyduğunda. Dışarı koştu ve oğlunu arabanın tekerleklerinin altında buldu.
“İlk başta ne olduğunu anlamadım. Komşular oğlumun arabanın altında olduğunu söylediler. Onu çıkardım ve bilinci yerinde değildi. 26 yaşındaki Khan, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, “Kan içindeydi ve yüzünün her yerinde yaralar vardı” dedi.
Baba, arabada iki genç olduğunu ve başlangıçta yardım teklif ettiklerini söyledi.
Khan, “Yardım etmeye hazır olduklarında, beni hastaneye bırakmalarını istedim, ancak daha sonra oğlumun tepkisiz olduğunu görünce paniğe kapıldılar ve arabalarına binip gittiler” diyen Khan, sarhoş olduklarından şüphelendiğini de sözlerine ekledi. arabada. zaman.
Khan ve ailesi, Usman’ı yakındaki bir hastaneye kaldırdı ve ardından doktorlar onları Sektör 10’daki Sivil Hastaneye sevk etti.
“Geldikten birkaç dakika sonra doktorlar onun öldüğünü açıkladı. Khan, oğlumun muhtemelen hastaneye giderken yaralara yenik düştüğünü söylediler” dedi.
Görgü tanıklarının, bir çöp toplayıcı onlardan arabayı çekmelerini istediğinde SUV’nin işlek bir yola park edildiğini söylediğini söyledi.
“Önce arabayı ileri doğru hareket ettirip oğluma çarptılar. Khan, “Sonra arabayı çevirdiler ve yoldan çekilmeye çalıştılar ama yine oğlumun üzerinden geçtiler” dedi.
Polis, Sektör 10 karakolunda kimliği belirsiz zanlıya karşı bir FIR’ın kaydedildiğini söyledi ve 279 (Dikkatsiz Araç Kullanma) ve 304-A (İhmal Nedeniyle Ölüme Neden Olma) Bölümleri altında tutuldu.
“Çocuğun cenazesi, otopsinin ardından ailesine teslim edildi. Bölgenin CCTV görüntüleri çok net değil, bu yüzden arabanın plakasını okuyamadık. Müfettiş Yardımcısı Satpal, TOI’ye “Konuyu araştırıyoruz ve sanığı yakında tutuklayacağız” dedi.
Pazartesi günü Khan ve eşi, çocuğun son ayinlerini gerçekleştirmek için UP’deki köylerine gittiler.