2 Gurgaon’s Cyber Hub’da mini kamyonla bisikletle biçildi; sürücü kovalamacanın ardından tutuklandı | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod
GURGAON: Yakınlardaki Delhi-Jaipur otoyolunda bisikletli iki kişiye bir mini kamyon çarptı. siber merkez perşembe akşamı Polis, sarhoş bir sürücü mini kamyonunu arkadan onlara çarptığında IFFCO Chowk’a gittiklerini söyledi. İkili, DLF Square binasının yakınında olay yerinde öldü. Bir trafik polisi ekibi, sürücüyü yaklaşık 7 km kovaladı ve Jharsa üst geçidi yakınında tutukladı.

Siber Merkez kazası

Saleem (45) ve Faheem (30) – her ikisi de marangoz – UP’tandı. Minibüs sürücüsü Sandeep Kumar gözaltına alındı.
Faheem’in erkek kardeşi Naeem Ali, “Perşembe gecesi Noida’da inşaat halindeki bir binada çalışıyordum ve polisten Faheem ve arkadaşı Saleem’in bir kazada öldüğüne dair bir telefon aldım” dedi.
“Polis bana Shankar Chowk’u geçerken hızla giden bir mini kamyon motosikletlerine arkadan çarptığını söyledi. Sürücü durmadı ve onlar kaçmaya çalışırken onları biçti. Motosiklet ezildi ve ikili olay yerinde öldü. Naeem ekledi.
Trafik polisi ekipleri kamyonun arkasında devriye gezdi. Polis cipinden iki polis memuru yaralılara yardım etmek için inerken, diğer iki polis de tır sürücüsünü yaklaşık 7 km kovalayarak üst geçitte tutukladı. Ekip daha sonra bir FIR’ın kaydedildiği DLF 2 polis karakoluna bilgi verdi.
DLF 2 polis karakolundan ASI Shyam Lal, trafik polisleri tarafından kazanın kendilerine bildirildiğini ve hemen olay yerine bir ekip geldiğini söyledi.
Shyam, “Yolda kanlar içinde yatan iki kişi gördük. Ambulans ayarlayıp onları hastaneye kaldırdık. Ailelerine de haber verildi” dedi.
“Sürücü sarhoş durumdaydı. Kimliği Bihar’da ikamet eden Sandeep Kumar olarak belirlendi. Trafik polisi onu bize teslim etti ve biz de alkol tükettiği ortaya çıkan tıbbi muayene için götürdük. Naeem şikayette bulunduktan sonra Cuma gecesi kaydedildi” diye ekledi memur.
FIR, IPC’nin 279 (düşüncesiz araç kullanmak), 304B (kasıtlı ölüme varmayan ihmal sonucu cinayet) ve 427 (zarara neden olmak) bölümleri altında dosyalandı.
Çarşamba akşamı, özel bir havayolu şirketinde 24 yaşındaki bir stajyer uçuş görevlisi, Kherki Daula’da bir otoyol servis şeridini geçerken bir aracın üzerinden geçmesi sonucu öldü ve meslektaşı yaralandı. Polis, Sector 69’da bir PG tesisinde yaşayan MP’ye ait Anna Harris’in Çarşamba gecesi arkadaşlarıyla Holi oynadığını söyledi. Grup, saat 23:00 civarında bir lokantadan yiyecek alırken, yalnızca beyaz bir araba olduğu belirlenen araç her ikisine de çarptı. Araç ve sürücü henüz bulunamadı.
2022’de şehir 1.040 kaza bildirdi. Trafik kazalarında toplam 404 kişi öldü, 886 kişi yaralandı. Yaralılardan 137’si yayaydı.