Teto Medina’yı tehdit ve cinsel istismardan yargıladılar ve kendisine milyon dolarlık ambargo uyguladılar

Marcelo “Teto” Medine için dava açıldı cinsel erişimle cinsel istismar Ve silah kullanımıyla zorlayıcı tehditler. Ayrıca kendisine 20 milyon pesodan fazla para karşılığında el konuldu ve eski ortağı mağdur Mónica Fernández’e yaklaşma konusunda da kısıtlama getirildi.

Her şey Haziran 2019’da, beş yıldır birlikte olduğu Fernández’in onu suçlamasıyla başladı. tehditler, cinsiyete dayalı şiddet, cinsel istismar ve ateşli silah bulundurma. Bu bağlamda Yargıç, televizyon sunucusunun cezai yaptırıma tabi tutulmasına karar verdi. psikolojik değerlendirme.

O dönemde mağdurun avukatı Alejandro Cipolla tarafından bildirildiği üzere, sonuçlar “kesindi” ve “tarif ettiği cinsel istismar olaylarının gerçek olduğunu”, dolayısıyla “hasarın var olduğunu ve doğru olduğunu” doğruladı.

Bu Pazartesi gecesi C5N, Radio 10 ve Radio del Plata’dan gazeteci Alman Pampa Monaco hepsi birbirleriyle gerçek rekabet içinde olan silahların kendisinde yayınlandı”.

Teto Medina ve Mónica Fernández.

“Mallara ve/veya paraya, belirtilen tutara kadar el konulacaktır. 20.258.430 peso ve meblağı son teslim tarihine kadar ve yasal uyarıyla bütünleştirmesi için onu bilgilendirin” diye ekliyor belge.

Son olarak şunu empoze eder: ” 500 metreden daha az bir yarıçapa yaklaşmanın yasaklanmasıaynı zamanda sürdürmek her türlü temas Mağdurla sabit hatlar, cep telefonları, kısa mesajlar, WhatsApp, e-posta, Facebook, TikTok ve diğer sosyal ağlar aracılığıyla veya üçüncü taraflar aracılığıyla.

Eylül 2022’de Medine, “La Razón de Vivir” rehabilitasyon merkezlerinde yasadışı dernek, emek sömürüsü ve köleliğe indirgemeyle suçlandıktan sonra bir hafta hapiste kaldı. Yargıç ona olağanüstü tahliye kararı verdi.

“Teto” Medine: Eski ortağının şikayeti

Fernández’in eski ortağına yönelik suçlaması Haziran 2019’da Mataderos polis karakoluna sunuldu. O tarafta, kadın dedi ilişkiye son vermesine yol açacak olan çile.

Fernández, kendisine göre Medine’nin bunu “çok” fark ettiği 8 Şubat Cuma günü meydana gelen bir olayı ayrıntılarıyla anlattı. agresif, dağınık ve kirli kıyafetlerle“.

O sırada, şikayetçinin arabasındaki yolculuğun ortasında, Videomatch’in eski üyesi “iki tabanca tipi silah” onu tehdit etmek için elinde taşıdığı plastik poşetten.

Ayrıca şikâyete göre Teto, eski kız arkadaşını ve oğlunu da kendisine eşlik etmeye zorlamıştı. kokain satın al. Ve bu korkunç senaryonun ardından seks yapmaya zorlandım rızanız olmadan.

Uyuşturucu, taciz ve cinsel şiddet: Mónica Fernández'in Marcelo'ya karşı açıklamasının bir parçası "Teto" Medine.Uyuşturucu, istismar ve cinsel şiddet: Mónica Fernández’in Marcelo “el Teto” Medina’ya karşı açıklamasının bir parçası.

Daha sonra şunları içeren bir bölümü anlattı: alkol, uyuşturucu ve direksiyon başında tehlikeli bir manevra. “Onu en son gördüğümde 21 Mart 2019. Alto Palermo’da (alışveriş) 20 saat buluştuk. Yine çok kötüydü, içinde Absentha’nın olduğu bir çantayla birlikte geldi” dedi Monica.

“Arabama bindi ve emmeye başladı, şimdi Fallopa’yı al. Venüs adlı otel konaklamasına ulaşmak istemedim. Onun eve gelmesini istemediğim için hep oraya giderdik” diye anımsıyor şikayetçi.

Ve şunu ekledi: “Üzerime bir bulut geldi ve park ettim. Ve direksiyonu tuttu. Sanki ben bir şeydim ve Juan B. Justo Bulvarı’ndaki tüm küçük şeyleri (aynen böyle) aldı ve arabamın kaportasını kırdı. “Böyle devam etmek istedim ve ona hayır dedim, her şeyi halledeceğiz.”

Mónica ve Teto bölgedeki bir servis istasyonunda durdular ve Mónica, lastiğini değiştirmesi için bir plaj görevlisine para ödedi. Bu arada Fernández, Teto “tuvalete gitti (…) ve sonra otele gittik” dedi.

“Orada üzgündü, şiddete başvurdu. Son zamanlarda seks yapmadık, ona arkadaşlık ettim ve öpüşmedik bile, elimi tuttu ve elinin tamamını vajinama koymak istedi, bu zaten olmuştu.” başka durumlarda bana” diye ilan etti Monica.

Şikayetin ardından “Teto” Medine bir ay hastanede kaldı. rehabilitasyon kliniği uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir