Telefonla konuşmak için kutlamadan ayrıldı ve göğsünden vuruldu.

Yaklaşık 10 kişilik bir grup sokak ortasında doğum günü kutluyordu. Kaldırımda barbekü, alkollü içecekler ve yüksek sesli müzik. Bir telefon görüşmesi konuklardan 52 yaşındaki bir adamı kutlamadan uzaklaştırdı. O anda motosikletli en az bir şüpheli içeri girdi ve onu göğsüne ateş ederek öldürdü.

Yeni güvensizlik vakası bu Pazartesi gecesi meydana geldi. Mar del Plata. Kurban Interzonal Hastanesi’nde hayatını kaybederken, firari olan ve henüz kimliği belirlenemeyen katil ise aranıyor. yoğun bir şekilde arandı Polis için.

Kutlamanın ortasında cep telefonuna gelen çağrı üzerine gruptan ayrıldıktan sonra, Mario Alejandro Chavarría, göğsünün sol tarafından kurşun yedi. Tek atıştı.

Mahallede, 6400 Strobel Caddesi üzerindeydi. Çam KorularıGazeteye göre, tatil beldesinin kuzey bölgesinde bir motosiklet içeri girdi ve tek kelime etmeden onu vurarak olay yerinden kaçtı. Başkent.

Chavarría, damadı ve yeğeni tarafından Volkswagen Gol’le yerel Interzonal Genel Akut Hastanesine nakledildikten sonra bu Pazartesi akşam 21.30 civarında hayatını kaybetti. Bakım merkezinde yalnızca 10 dakikadan biraz fazla süre hayatta kaldı. Yaralanmanın ciddiyetinden kurtulamadı.

Olay yerinde 7. Karakol, Daire Başkanlığı ve Bilim Polisi personeli görev yaptı. Ancak olayla ilgili kaynaklar, saldırıyla ilgili herhangi bir hipotezin bulunmadığını doğruladı çünkü “çeşitli çelişkiler tanıkların ifadelerinde”.

Mar del Plata. Los Pinares mahallesindeki doğum günü partisinde bir adamı öldürdüler.

Aynı şekilde polis kaynakları da 911’e herhangi bir çağrı yapılmadığını ve polisin hastanede temasa geçtiği hem damadı hem de yeğeninin “ölü” olduğunu doğruladı. beyan etmeyi reddettiler“.

Olay şöyle anlatıldı:ateşli silah kullanılmasıyla ağırlaştırılmış cinayet” ve soruşturma Fonksiyonel Talimat Birimi 4’ün sorumluluğunda.

Télam’dan gelen bilgilerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir