Sosyal ağlar üzerinden dolar sattı, onu Don Torcuato’da geçici bir kiralık daireye çağırıp öldürdüler

Kelepçelenmiş ve boğulma belirtileri var. Kendini kendini adamış 25 yaşındaki genç böyle bulundu sosyal ağlar aracılığıyla dolar satmak kulübe ait turistler için kiralanan bir dairede Hindu KulübüBuenos Aires’in kasabasında Don Torcuato.

Mağdurun kimliği belirlendi Alman SallemiTiger maçında, bu Cuma öğleden sonra üç alıcı tarafından, Hindu Kulübü’ne ait olan ve Ángel T. de Alvear ile del Golf caddelerinin köşesinde bulunan, turistler için kiralanan bir mülkte işlemi gerçekleştirmek üzere çağrıldı.

Suç, bir komşunun çığlıkları duyup 911’i aramasıyla ortaya çıktı. Memurlar geldiğinde genç adamı cansız, bağlanmış ve boğulma belirtileriyle buldular. Kısa bir süre sonra kimliğini tespit etmeyi başardılar ve kurbanın San Miguel’den olduğu ve kendisini internetten teklif ettiği dolarları satmaya adamış olduğu öğrenildi. Ayrıca, kendisini gayrimenkul işine adamış bir aile şirketinin parçasıydı ve AFIP’e işadamı olarak kayıtlıydı.

Müfettişler, katillerin kimliğini tespit etmek ve daha sonra olay yerinden kaçışı kaydedebilmek amacıyla bölgedeki güvenlik kameralarını inceledi. Bunu, Pilar’a ulaşana kadar Panamericana’da dolaşan ve ardından Malvinas Arjantins bölgesine giren, sahte plakalı beyaz bir Chevrolet Cruze’da yaptılar. Daha önce olay yeri kameraları katil zanlılarını kaydetmişti merdivenlerden birinden aşağı koşarak kaçmak.

Ayrıca apartmanın yakınındaki başka bir kamera da yakalandı. Sallemi’nin gelişi siyah Volkswagen New Beetle ile Hindu Kulübüne. Günler önce sosyal ağında bölgede dolar sattığını yayınlamıştı.

Kurbanın dolar teklif ettiği ağlardaki posterlerden biri.

Don Torcuato’nun merkezi olmayan İşlevsel Talimat Birimi (UFI) 1’den sorumlu savcı Virginia Toso, ilgili otopsiyi yapmak üzere cesedin adli morga nakledilmesini emreden davaya müdahale ediyor.

Hindu Kulübü 1919’da kuruldu, 2.000 üyesi var ve ragbi, hokey, golf, futbol ve tenis sporlarında federasyona sahip.

Kulüp aynı zamanda River Plate gibi takımlar tarafından farklı durumlarda kullanılan bir antrenman merkezi işlevi görmenin yanı sıra kurumsal ve sportif etkinlikler düzenleme olanağı da sunuyor.

Suç bölgesi.Suç bölgesi.

Bir tutuklu var

18 yaşındaki bir şüpheli, bu Cumartesi günü Buenos Aires’in Moreno semtindeki özel bir mahallede tutuklandı ve Sallemi suçuyla suçlandı.

Bu, polis tarafından kimliği belirlenen genç bir adam. Santino Mermerdava kapsamında sabah saatlerinde Francisco Álvarez’deki bir ülkede Departman Soruşturma Heyeti (DDI) San Isidro ve Sub DDI Tigre’ye bağlı dedektifler tarafından yakalandı.

Polis sözcüleri, suçun öğrenilmesinin ardından soruşturmaların dün başlatıldığını ve toplanan film materyallerini analiz ettikten sonra olayın faillerinden birinin Mármol olduğunu tespit etmeyi başardıklarını bildirdi.

Sonuç olarak, Batı Erişim Otoyolu’nun 42,5. kilometresinde, Luján şehri yakınında bulunan San Diego Country Club’ın 82. bloğunun 2. parseline acil bir baskın düzenlediler ve sanığın yerini tespit ettiler. .

Ajanlar mülkün içinde ele geçirdi 1.000 dolar, 25.000 pesoDon Torcuato kasabasının haritaları, Hindú Club’da kiralanan dairenin anahtarları, bir iPhone 11 Pro Max cep telefonu ve şüpheliye ait beyaz bir Ford Focus araba.

Mármol, önümüzdeki birkaç saat içinde kendisini soruşturacak olan Don Torcuato’nun merkezi olmayan İşlevsel Talimat Birimi (UFI) 1’den sorumlu savcı Virginia Toso’nun emriyle tutuklandı.

Télam’dan gelen bilgilerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir