San Isidro’da bir polis memuru bir suçluyla boğuştu ve iki kez vurulduktan sonra hayatını kaybetti

Bir Buenos Aires Polis ajanı bu Cuma günü, Bir suçluyla kavga sırasında iki el ateş edildi San Isidro bölgesindeki La Cava kasabasında tutuklamaya çalıştığı kişi.

suç için Sabıka kaydı olan adamı yakaladılarYetkililerin bölgede araştırma yapıp kimliğini bulduktan sonra bulduğu kişi.

Olay akşam saat 5 civarında Hudson ve Udaondo’nun köşesinde, bir anaokulunun yakınında meydana geldi ve kurbanın kimliği polis tarafından belirlendi. Matias Ezequiel MolinaSan Isidro Devriye Komutanlığı’nda görev yaptı.

Molina ve bir arkadaşı bölgeyi geziyordu ve bir grup adamın ateşli silahlarla ateş etmesi nedeniyle 911 çağrısına yanıt verdi.

Varışta, polis memuru arabadan indi ve şüphelilerden biriyle boğuşmaya başladı, ta ki adam ona birkaç el ateş edene ve şüpheli ağır yaralanarak yere düşene kadar.

O Saldırgan olay yerinden hemen kaçtıMolina, San Isidro hastanesine kaldırılırken, aldığı kurşun yaraları sonucu sonunda hayatını kaybetti.

Polis ekipleri daha sonra tetikçiyi bulmak için bölgede çalışma başlattı ve mahallede tanınan, soygun geçmişi olan Brandon Alfredo Zakowick adına bir kimlik buldu.

Görgü tanıklarının ifadesine göre belgedeki fotoğraf, polis memuruyla kavga eden adamın fiziksel özellikleriyle örtüşüyordu.

Bu kapsamda bölgede arama başlattılar. şüpheliyi buldularKalçasından kurşunla yaralanan ve hemen tutuklanan kişi.

Bu arada olay yerinde polis, Molina’nın şarjörde 4, fişek yatağında 1 fişek bulunan servis silahına el koyarken, 9 milimetre kalibreli 6 mermi de topladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir