Rosario’nun güney bölgesindeki kabloları çalmaya çalışırken elektrik çarparak öldü

Bir adam elektrik çarparak öldü iddiaya göre denediğinde elektrik hatlarından kablo çalmak kentin güney kısmındaki yedi metre yüksekliğindeki bir direğe tırmandı. tespih boncukları.

Olay, bu perşembe günü Rosario’nun güney bölgesindeki 3900 Ramón Carrasco Caddesi’nde meydana geldi; vakadaki kaynaklar Télam ajansına bildirdi.

İlk incelemelere göre, yaşları 30-40 arasında olan ve kimliği henüz belirlenemeyen adamın cesedi, bu sabah saat 06.00 sıralarında işe giderken komşusu tarafından bulundu.

Diğer tanıklar, olayın bu sabah saat 1:30 sıralarında meydana gelmiş olabileceğini, o bölgede “yaygın” olduğunu belirttikleri kablo hırsızlığı manevrasıyla bağlantılı olduğuna inandıkları sesler duyduklarını bildirdi.

Olay yerine gelen kamu acil servisinden (Sies) doktorlar, hırsız olduğu iddia edilen kişinin öldüğünü doğruladı ve vücudunda ciddi yanıklar olduğunu tespit etti. otopsi, titizlik ve kimlik tespiti.

Muhbirler, soruşturmanın ana hipotez olarak kablo hırsızlığı ve ardından elektrik çarpması sonucu ölüm olduğu iddiasını araştırdığını ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir