Rosario’da bir otobüsün şoförünü vurarak öldürdüler ve şehir genelinde hizmetin tamamen kesildiğini ilan ettiler

Rosario’da 116. hattaki bir otobüs şoförü yolcu gibi davranan iki adam tarafından öldürüldü Durduğunda ve sıraya girdiğinde ona en az yedi el ateş ederek saldırdılar.

Vahşi cinayet kavşak yakınında meydana geldi Eva Peron ve Cullen1219 numaralı mahkumun şoförü, hizmet verirken durakta durdu.

Yolcu olduklarını iddia eden saldırganlar en az yedi kez ateş açtı. İlk bilgilere göre; Vücuduna beş kurşun isabet etti ve onun ölümüne sebep oldular.

Başka bir versiyonda ise otobüsün arka kısmına doğru koşarken biri başının arkasından, ikisi de sırtından olmak üzere üç kez vurulduğu ileri sürülüyor. Şu anda hiçbir teori resmi olarak doğrulanmadı.

Entegre Sağlık Acil Durum Sisteminden (SIES) doktorlar onu hayata döndürmeye çalıştı ancak başaramadı.

Saldırıya uğrayan grubun sosyal ağlarda hızla yayılan fotoğraflarından birinde ön cama yedi el ateş edilmesi, saldırının diziliş dışından gerçekleştiğini gösteriyor.

Bölge Birimi II’den polis kaynakları La Capital’e şunları söyledi: “Newell’in kıyafetlerini giyen bir çocuk Agresif bir şekilde bağırarak otobüse binmeye çalıştı ve görünüşe göre ateşli silah çıkardı.” Daha sonra, bu rapora göre, saldırgan her zaman “park halindeki otobüsün önüne konumlandı ve ateş etmeye başladı.”

Tetikçiler, kimliği César Roldán olarak tanımlanan 40 yaşındaki adamı, şehirdeki grupları bir araya getiren Rosario Otomotiv Tramvay Birliği (UTA) tarafından doğrulandığı üzere, güpegündüz vurdu. Saldırı saat 16.00’dan hemen sonra gerçekleşti.

Vahşi saldırı şehirde kargaşaya neden oldu ve UTA Rosario, şehir genelinde süresiz olarak hizmetin tamamen kesildiğini ilan etti.

Aynı medyaya göre etkilenen hatlar 102, 106, 112, 113, 115, 116, 120, 121, 123, 127, 129, 131, 132, 134, 135, 141 ve 153.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir