Rosario yakınlarındaki Capitán Bermúdez’deki bir evde üç genci palalarla öldürdüler.

3 genç vahşice öldürülmüş halde bulundu darbeler ve palalar Santa Fe kasabasındaki bir evde Kaptan Bermudez ve iki kişi suçlardan tutuklandı.

Üçlü suç, Cuma gecesi ile bu sabah arasında, Rosario’nun 15 kilometre kuzeyinde bulunan 300 Capitán Bermúdez adresindeki Calle 3 de Marzo’daki bir evde meydana geldi.

Olay yerine gelen polis, içinde yaklaşık 100 TL’lik para bulunan çantayı ele geçirdi. 4 milyon dolarDavanın sözcüleri şunları söyledi.

Mağdurların yakınları, cuma günü saat 22.30’da polis merkezine giderek, yakınlarının polisten ayrıldığını bildirdi. geri dönmemişlerdi evlerine.

Akrabalar, ajanları kayıp üç kişinin o evde olabileceği konusunda uyardı.

Polis olay yerine vardığında, kendisini o evde yaşayan kişi olarak tanımlayan ve yanında başka bir adamın eşlik ettiği bir kişiyle konuştu.

Polis kaynaklarına göre her ikisi de şu şekilde karşılık verdi: çelişkiler talep eden acentelerin teklifleri üzerine adli yetki eve girmek için.

Olay yerinde, kurbanlardan birinin akrabası, evin koridorunda duran beyaz Honda Wave motosikletin araç olduğunu fark etti. erkek arkadaşının taşındığı yer.

Adli izinle polis nihayet mülke girdi ve cam bir kapının arkasına girdi. öldürülen üç cesedi buldu.

İlk incelemelere göre gençlerin bıçakla dövülerek öldürüldüğü iddia edildi. pala tipi.

Üçlü suçu soruşturan savcı Luisina Paponi, ölüm nedeninin belirlenmesi için kurbanların cesetlerine otopsi yapılması da dahil olmak üzere bir dizi önlem alınması emrini verdi.

Mağdurların kimlikleri aileleri tarafından belirlendi Santiago Ochoa; Emiliano Saucedo ve Eber Ramos.

Olay yerinde gözaltına alınan iki kişinin kimlikleri belirlenirken, Alexis Ezequiel L., 25 yaşında ve kendisini evin asıl sakini olarak tanıtan ve Luciano Gastón P., 28.

Aynı zamanda polis ve savcı, üçlü suçun işlendiği evde bulunan para dolu çantanın cinayetlerin saikiyle bağlantılı olup olmadığının tespiti amacıyla soruşturmayı sürdürüyor.

Ön hipotezlerden biri, kurbanların parayı pesoya çevirmek için öldürüldükleri yere gittikleri yönünde. yabancı para birimleri içinMuhbirler ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir