“Rosario neden kanıyor?” filminin ön izlemesini izleyin

Sırasında 2 yıldan fazla bir süredir Clarín araştırma ekibinde Benzersiz röportajlar elde etmek için kendisini bilgi aramaya ve adli ve idari talepleri yönetmeye adadı.

Daha sonra, Altı ay boyunca paralel çalışan iki film ekibi 39 röportaj gerçekleştirdi iyi ve kötü polis memurlarına, elit güçlere, politikacılara, savcılara, yetkililere, eski yetkililere, uyuşturucu kaçakçılığı mağdurlarına ve uyuşturucu tacirlerine. Ek olarak En tehlikeli mahallelerdeki operasyonların canlı kayıtları uyuşturucu tacirlerinin eline geçti.

Bütün bunlar bir parçası Yapımcılığını Clarín’in yaptığı “Rosario neden kanıyor?” belgeseli Arjantin’in on yıldır yaşadığı en endişe verici suç şiddeti olgusunu göstermek, anlamak ve açıklamak.

İlk kez bir medya kuruluşu, Rosario’da kokain satışına karışan üç önemli kişiyle hapishanede yüz yüze röportaj yapmayı başardı. Sadece bu yıl neredeyse 300 kişinin, on yılda ise 2000 kişinin ölümüne neden olan savaşın kahramanları. Onlara ulaşmak 16 aylık bir çabayı ve yedi farklı mahkemeden alınan 18 yetkilendirmeyi gerektirdi.

Asla Ariel “Guille” Cantero – Los Monos’un lideri– kendisine sorulan her şeyi yanıtlamak için kameranın karşısına oturmuştu. Ancak Clarín’le konuşmayı kabul etti iki saatlik bir röportajda. Ve aynı şey baş düşmanının başına da geldi. Esteban Líndor Alvarado, ve Perulularla Julio Rodriguez Granthon, şehirdeki en büyük kokain tedarikçisi.

Bu belgeselde, filmin farklı aktörlerini daha önce hiç olmadığı kadar görecek ve duyacaksınız. kontrol altında en gelişen şehirlerden birine sahip olan drama Arjantin.

Clarín aboneleri 19 Aralık’ta özel bir prömiyerin yanı sıra notlara ve benzersiz görsel-işitsel materyallere erişime sahip olacak.

Her kahraman kendi parçasını bir bulmacaya katıyor Zurna çok karmaşık bir soruyu yanıtlamak için bir araya getirmeyi başardı: “Rosario neden kanıyor?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir