Partnerini öldürdükten sonra “merhamet” dileyen vücut geliştirmeci ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı

“Sarhoş bir kişinin bilinçli ya da bilinçsiz olarak bu kadar korkunç bir şey yapmaya hakkı yoktur. Bağışlanma diliyorum ve Allah’tan merhamet diliyorum“. Ona karşı açılan davada vücut geliştirmeci Samuel Moisés Llanos (42) Kimseyi etkilemeyen gecikmiş bir özrün provasını yaptı: Ortağını öldürdüğü için ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Analía Cecilia Maldonado (40)dövdüğü, boğduğu ve mangalda ateşe verdiği bir kuaför.

Kadın cinayeti 2021 yılının Nisan ayı ortalarında meydana geldi. TentelerBuenos Aires eyaletinin kuzeybatısında yer alan 13 bin nüfuslu bir şehir, General Viamoente ilçesinin başkanı.

Bu Salı günü öğlen Junín Sözlü Ceza Mahkemesi (TOC) 1 onu “Cinayet, bağ nedeniyle ve bir erkeğin toplumsal cinsiyet şiddetine aracılık eden bir kadına karşı işlenmesiyle iki kat daha ağırlaştı“.

Adli kaynaklar bilgilendirildi Telam Yargıçlar Esteban Melili, Karina Piegari ve Silvio Galdeano, duruşma savcısı Esteban Pedernera’nın iddiasını kabul ederek onu en ağır cezaya çarptırdı.

Samuel Llanos bir vücut geliştirmeciydi.

Adi, katil, sen busun, işte Haber, toplum ve hayatın kendisi seni böyle kınıyor.“Kurbanın kardeşi Walter Maldonado, cezanın ardından kendi ağlarında şunu yazdı.

Yerel medyaya göre Etki GazetesiDuruşmada Llanos şunları ifade etti: “Hiçbir şey ailenin acısını, yaşattığı üzüntüyü değiştiremeyecek. Olaylara ilişkin benim de hiçbir anım yok. hayat, çok fazla acıya neden olur.”

Llanos hapishanede dövüldü.Llanos hapishanede dövüldü.

Ve şöyle devam etti: “Böylesine insanlık dışı bir davranış hiçbir şekilde haklı gösterilemez. Hiçbir şeye çare olmasa da, sebep olunan acı için Tanrı’dan ve aileden af ​​dilemekten daha fazlasıdır. Onların acısı, sonuçları, kişi yüzüne. Ve Tanrı’nın istediği gibi olsun. “Hiçbir şeyi haklı çıkarmaya çalışmıyorum.”

Analía Maldonado’nun kadın cinayeti

Analía Maldonado’da çalıştı kuaför en son 17 Nisan 2021 Cumartesi gecesi partneriyle birlikte görüldüğünde vücut geliştirmeci Bir spor salonunun sahibi olan Llanos, daha önce toplumsal cinsiyete dayalı şiddet, cinsel istismar ve yaralanma nedeniyle ihbar edilmişti, ancak diğer mağdurlar tarafından.

Ertesi gün kadının ailesi, eve gittikten sonra bazı kırık nesnelerin olduğunu ve hem kendisi hem de Llanos’un ortadan kaybolduğunu öğrendikten sonra kadının nerede olduğunu öğrenmek için şikayette bulundu.

Ortağı Analía Maldonado'yu öldürmekten suçlu bulunan Samuel Llanos'un Instagram'daki mesajı.Ortağı Analía Maldonado’yu öldürmekten suçlu bulunan Samuel Llanos’un Instagram’daki mesajı.

Çiftin birlikte yaşadığı Los Toldos, 700 Moreno Caddesi adresindeki evde yapılan incelemede uzmanlar kan lekeleri ve sürüklenme izleri buldu, dolayısıyla bunun kadın cinayetinin ana sahnesi olduğuna inanılıyor.

Komşular sabahın erken saatlerinde çığlıklar duyduklarını ve polisin trafik kameralarından Llanos’un kurbanın Nissan Tiida arabasıyla şehirden ayrıldığını tespit ettiğini belirtti.

Maldonado’nun cesedi Salı sabahı arama köpekleri tarafından bulundu, yanmış ve San Emilio’da kırsal bir yolda çuvaldan bir torbaya konmuştu.

Arabanın izine dayanarak, 911’e yapılan bir çağrı, şüphelinin nihayet bulunduğu Luján şehir merkezinde 151 Lavalle Caddesi’nde bulunan Victoria adlı bir otelin otoparkında bu özelliklere sahip bir aracın varlığı konusunda uyarıldı. tutuklanmış.

Çift, katıldığı bir turnuvada.Çift, katıldığı bir turnuvada.

Junín Başsavcılığı, otopsiye göre Maldonado’nun dövüldüğünü, ardından boğularak yakıldığını açıkladı.

Adli tabipler ayrıca raporlarında şu sonuca varmışlardır: “Ölüm zamanının belirlenmesine olanak sağlayacak değerlendirilebilir unsurlar bulunmamaktadır.“.

Çift, Llanos kadın cinayetini işleyene kadar dokuz ay boyunca ilişkilerini sürdürmüştü. Yargıçlara göre onu öldürdükten sonra “cesedini ızgaraya koydu evin verandasına yerleştirdi ve evin yemek odasında bulunan üç ahşap sandalye gibi yanıcı malzemeleri ve sonunda bir miktar sıvı yanma hızlandırıcıyı kullanarak büyük bir şenlik ateşi yaktı.“.

Böylece cesedi ortaya çıkardı”kalıntılarının kısmen kömürleştiğinden ve kısmen küle dönüştüğünden emin olmak için uzun bir süre çok yüksek sıcaklıkta tutuldu.“.

Analía bir kuafördü.Analía bir kuafördü.

Yangın söndükten sonra Llanos, ortağının cansız kalıntılarını, yanma için kullanılan sandalyelere ait metal parçalarla ve ızgaradan ayrılan duvar artıklarıyla birlikte iki torbaya koydu; bu da aşırı ve olağanüstü yangın kaynağını açıklıyor. izlerini silmeye çalışmak için üretilen ısı. Ayrıca kalıntıları saklamak için kurbana yönelik bir kutu saç ürünü de kullandı.“diye ekledi Mahkeme.

Daha sonra, “Analía’nın aracını kullanmak“kadın cinayeti”Kırsal bir bölgeye giderek iki çantayı kanyonun ortasındaki ulaşılması zor derin bir hendeğe sakladı.“.

Bundan sonra, her zaman kurbanın Nissan Tiida aracını kullanarak Luján kasabasında saklanarak kaçtı ve burada bir otelde kaldığı sırada yakalandı.“, yargıçlar sonucuna vardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir