Partnerini 4 çocuğunun gözü önünde bıçaklayıp kaçtı

35 yaşında bir kadın Perşembe günü çocuklarının önünde öldürüldü Villa Elvira bölgesinde şehrinden Gümüşve aslında partnerlerini arıyorlarkaçak olmaya devam ediyor.

Kadın cinayeti bu sabah saat 02.00 sıralarında 121 bis ve 612 sokaklarında bulunan bir evde meydana geldi. Cecilia Gongora (35).

Kaynaklara göre, komşuların 911’i araması üzerine eve giden polis ekipleri, bıçakla yaralanan bir kadının yanı sıra mağdurun çocukları olan 6-16 yaş arası 4 çocuğun da bulunduğunu tespit etti.“Üzgünlerdi.”

Hikayeye göre ailenin dört erkek çocuğu kavganın gürültüsüyle uyandı. Babanın elleri kanla yatak odasından çıktığını gördüler. Orada kadını öldürmüş ve kaçmaya başlamıştı. Dört çocuk yardım çağırmak için koştu.

“Babam annemi öldürdü”, yan evde yaşayan teyzelerinden birine anlattılar. Polisi oraya çağırdılar ama adam çoktan gitmişti. Sözcülere göre bu kişi, Juan Ramón Navarrete (39).

Polis ekipleri kalp masajı yapmaya çalıştı ancak kadın hayata döndürülemeyince acilen SAME çağrıldı. Olay yerine gelen doktorlar kadını muayene etti ve kadının üzerinde çok sayıda bıçak ve kesici alet yarası olduğunu tespit etti.

Cecilia, Navarrete ve oğlanların yaşadığı adres (Fotoğraf: Facebook Gerçekler ve Hukuk)

Küçüklerin şikayeti üzerine bölgede bir çevre oluşturuldu, Taktik Operasyon Grubundan (GTO) personel geldi ve Virginia Bravo başkanlığındaki Fonksiyonel Talimat Birimi (UFI) 7 müdahale ederek olayı şu şekilde sınıflandırdı: “Cinsiyete dayalı şiddet bağlamında cinayet”yani kadın cinayeti tek ceza olarak sunulan bir suçtur ömür boyu hapis.

Cecilia ve Navarrete’nin 16 yılı aşkın bir ilişkisi vardı ve bu ilişki, son zamanlarda daha da kötüleşen, uyguladığı şiddet nedeniyle belirginleşmişti.

“Birçok kez ayrılmak istedi, gitti, o geri geldi. Birkaç kez böyle oldu. Her zaman şiddete başvurdu, ona hep kötü davrandı. Bazen dövüldüğünü gördük ama tamamen onu suçlayamadık. Sanki uzaklaşmak zorunda olduğunu kabul etmek istemiyormuş gibi” dediler. Zurna kurbanın yakınları.

“O her zaman bir manipülatördü, ve çocukları yüzünden kendisini hiçbir şeyden ayırmadı” diye ekliyorlar.

Navarrete, Santiago del Estero’dan olduğundan aile, onun saklanmak için eyalete dönmeye çalıştığından korkuyor. Kaçak, Departman Soruşturma Heyeti (DDI) ve 16. polis karakolundan dedektifler tarafından aranıyordu. La Plata’dan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir