Panamericana’da paniğe neden olan sürücüye kamyon çarptı

28 yaşında bir adam, Buenos Aires’in banliyölerinde pervasız bir dizide rol aldı: uyuşturulmuş halde sürdü ile Pan-Amerikan karayolu Ve arabalara, motosikletlere ve hatta yayalara çarptı. Daha sonra arabasından indi. İntihar etmeye çalıştı ve kamyonun altında kaldı..

Geçtiğimiz perşembe günü Vicente López’de yaşanan ve ancak bu çarşamba günü ortaya çıkan olay, arkasında başka bir araçla giden bir baba ve oğlu tarafından çekildi. Onları uyarmak için polisi arayanlar onlardı: “Arabalara, motosikletlere çarptı, herkesi öldürüyor”.

Videoda görüldüğü gibi sürücü, araba ve motosikletlerle çarpışmak Debenedetti Caddesi köprüsünü geçerken. 911’e, “Herkese çarpan bir arabayı takip ediyorum. Neredeyse bir insanın üzerine basıyordu, bana çarptı” dedi.

Saniyeler sonra, sanık bir benzin istasyonuna geçti, kaldırıma çıktı ve oradan geçen bir grup insana çarptı. Ardından 911’e yapılan uyarılar daha da çaresizliğe dönüştü: “Her şeyi bozuyor! Herkesi öldürüyor! Gelin lütfen, insanları öldürüyor!”.

Sürücü daha sonra köprüyü tekrar geçerek yarı yolda durdu ve arabasından indi. Daha sonra bir setten aşağı inip otoyola çıktı. Orada orta şeride doğru sürünmeye başladı. intihar etme niyeti açıkça görülüyor.

Video

28 yaşındaki adam gözaltına alındı ​​ve cinayete teşebbüs ve sürekli zarar vermekle suçlanıyor.

Adam ne pahasına olursa olsun kendini öldürmek istiyorO anı görüntüleyenlerden birinin “” dediği duyuldu. Bu amacına ulaşamadı ama bir kamyonun çarpmasıHangi bacaklarından birini kırdı.

Kısa bir süre sonra olay yerine gelen acil servis ekipleri, şahsı yoldan çıkarmayı başardı. Oradan yakındaki bir hastaneye götürüldü ve burada adamın bir şok etkisi altında olduğu belirlendi. kokain kullanımından kaynaklanan akut zehirlenme.

Rağmen birçok hasara neden olduneyse ki ciddi yaralanma yok. Sadece motosiklet yolcusu olan bir kadın tıbbi yardıma ihtiyaç duydu ve taburcu edildi.

Aynı şekilde tutuklandı ve şu suçlarla itham edildi: cinayete teşebbüs ve tekrarlanan zarar verme. San Isidro adli departmanından Savcı Gastón Larramendi davaya müdahale ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir