Palermo’daki kavga sonrasında 23 yaşındaki bir çocuğu bıçaklayarak öldürdüler, bir başkasını da yaraladılar

23 yaşında bir genç bugün bıçaklanarak öldürüldü Bir diğeri, Palermo’nun Buenos Aires semtindeki Plaza Serrano bölgesindeki bir pizzacının önünde çıkan ve bir şüphelinin gözaltına alındığı suç nedeniyle çıkan kavga sonrasında yaralandı.

Olay, bu sabah saat 06.30 sıralarında cadde üzerinde meydana geldi. 1500’de Serrano, bir grup insan arasında kavga çıktı.

Polis kaynakları Télam ajansına, görgü tanıklarına göre anlaşmazlığın, saldırganlardan birinin birkaç metre uzakta bulunan bir pizzacıdan ayrılmasıyla başladığını bildirdi.

Kavga sonucunda kimliği belirlenen 23 yaşındaki genç Agustín Adrián Luna, midesine aldığı bıçak yarası nedeniyle ağır yaralandı ve daha sonra hayatını kaybetti. Fernández Hastanesi’nde.

Kaynaklar, bu arada Nicolás Tomazo (25) adlı başka bir çocuğun da kollarından yaralandığını belirtti.

Olayın ardından Komün 14 Soruşturma Şube Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı ve olay yerinde bulunan kişilerin ifadeleri doğrultusunda saldırgan olduğu iddia edilen kişinin kimliği belirlendi.

Sözcülerin açıklamasına göre şüpheli, Monserrat’ın Buenos Aires mahallesi 1650 México Caddesi’nde bulunan evinin kapısında gözaltına alındı. Adının Paraguay uyruklu Ricardo Romero olduğu belirlendi. Elinde bir kasap bıçağı yaklaşık 15 santimetre kaçırılan suç için kullanacağını söyledi.

Ayrıca müfettişler bir sırt çantası, bir ceket, koli bandı ve bir cep telefonuna da el koydu.

Ceza ve Ceza Mahkemesi 2, Sekreterlik 107’de “cinayet” davası başlatan Yargıç Manuel Gorostiaga başkanlığında olaya müdahale ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir