Palermo’daki bir fırında kadına tacizde bulundular: Şüphelinin görüntüsü

20 yaşındaki genç fırın çalışanı bir tedarikçinin gelmesini bekliyordu. Saat 7 civarında gelen kişi, elinde silah varmış gibi davranarak onu tehdit eden ve onu binaya sokan, kasadan para çalan ve banyoda kendisine taciz eden bir adamdı.

Belediye polisi, mağdurun ifadesine dayanarak şüpheliyi aramaya başladı. şok. İnandıklarına göre bu bir kişidir. sokak durumunda.

Her şey sokak ticaretinde oldu 700’de Kurtuluş Askeri. Kadın saldırgan tarafından tehdit edildiğinde kapıyı açmak üzereydi. Fırının panjurları indirilmişti ve sadece kapısı açık kalmıştı.

Soygun ve cinsel saldırının ardından adam kaçtı. Kurbana AYNI ambulans yardım etti ve onu Pirovano Hastanesine götürdü.

Palermo’da cinsel istismar şüphelisinin görüntüsü.

Müfettişler, suçlunun kaçışını yeniden kurgulamak için bölgedeki güvenlik kameralarının incelenmesi talimatını verdi. Görüştüğümüz kaynaklara göre Zurnakimliği zaten belirlendi ve öğleden sonra, bilinen birisinin onu tutuklamak için nerede olduğu hakkında bilgi vermesi ihtimaline karşı fotoğrafını yayınladılar.

Dava, Carlos Velarde liderliğindeki 24 Nolu Ulusal Ceza ve Cezaevi Savcılığı ve bölgede sataşma operasyonu başlatan Şehir Polisi’ne bağlı 14B Mahalle Polis Karakolu’nun sorumluluğunda.

Palermo’da cinsel istismar şüphelisinin görüntüsü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir