Palermo’da Türk diplomattan kamyonu çalan hırsızın suç ortağı düştü

Polis, kendisini kullanan motosikletin kullandığı motosikleti kullanan kişiyi gözaltına aldı. Kamyonu Türk büyükelçisinin sekreterinden çaldıPalermo mahallesinde saldırganın öldürüldüğü çatışmayla sonuçlanan olay.

Soygunda yer alan ikinci kişi, Cinayet Büro Amirliği görevlilerinin Şehir Polisi üyeleriyle birlikte yürüttüğü ve suçlunun kim olduğunu belirlemeyi mümkün kılan hızlı bir soruşturmanın ardından düştü. Parque Patricios mahallesindeki bir evde saklanıyordu.

Manuel De Campos’un geçici sorumluluğu altındaki 25 Nolu Ulusal Ceza ve Ceza Mahkemesi’ndeki polis soruşturması sonucunda toplanan delillerle, mekanda arama yapılmasına karar verildi.

Baskın sırasında polis ekipleri şüpheliyi gözaltına aldı. Sadece Arjantinli olduğu ve 27 yaşında olduğu ortaya çıktı.– davaya müdahale eden hakimin emrine bırakılan ve önümüzdeki birkaç saat içinde soruşturulacak olan kişi.

Aynı şekilde memurlar, evden davayı ilgilendirecek birçok eşyaya el koydu.

Soygun, kaçış, silahlı saldırı ve ölüm

Türk büyükelçiliğinin sekreterinin kamyonunun çalınması, 24 Eylül günü erken saatlerde, iki motosiklet sürücüsünün Las Cañitas bölgesinde Volkswagen T-Cross’tayken diplomat ve şoförüne yaklaşmasıyla meydana geldi. Sokakların Bağımsızlık Askeri ve Gorostiaga

Polis kovalamacası Malba’ya birkaç metre kala sona erdi. Fotoğraf: Telam.

Suçlulardan biri kamyonla, suç ortağı ise motosikletle kaçtı. 911 tarafından ihbar edilen polis memurları, çalıntı aracı Del Libertador ve Sarmiento caddelerinin kesiştiği yerde buldu.

O andan itibaren, hırsız T-Cross’un kontrolünü kaybedip Jerónimo Salguero ve Gelly’nin üzerine park etmiş bir arabaya çarpana kadar birkaç kilometre süren yüksek hızlı bir kovalamaca başladı.

Hırsız ile ajanlar arasında çıkan çatışma motosiklet sürücüsünün ölümüyle sonuçlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir