Örümcek Adam fenomeni, Taylor Swift resitaline sahte kimlik bilgileri ile girmeye çalıştığında Dikilitaş’ta tutuklandı

Üç genç tutuklandı Bu perşembe günü Kitlesel Etkinlikler Müdürlüğü tarafından Şehir Polisi Anıtsal Stadyum’un girişlerinden birinde Kur’an okurken içeri girmeye çalıştığı için Taylor Swift biletsiz Ve birlikte sahte basın kimlik bilgileri.

Bunların arasında şunlar vardı: Etkileyici Uki Deane haftalar önce sosyal ağlarda bir kalabalık için arayan kişi Dikilitaş kılığına girmiş Örümcek Adam Guinness rekoruna ulaşmak için.

Geçtiğimiz Mart ayında Deane, Palermo Hipodromu’ndaki bir gösteriye biletsiz girmeye çalışırken polis tarafından yakalanmıştı. Etkileyici, ödeme yapmadan gösterilere gizlice girmeye çalışır ve ardından bunu ağlarda nasıl yaptığını gösterip izleyici oluşturmaya çalışır.

Dr. Celsa Ramírez liderliğindeki Şehir Savcılığı Kitlesel Olaylar 35’e müdahale etti.

Kuzey Amerikalı şarkıcı bu perşembe günü “Más Monumental”de Arjantin topraklarında uzun zamandır beklenen ilk konserinin bir parçası olarak üç konserinden ilkini verdi ve biletlerin tamamı tükendi.

Gerçek olan etkileyici Adı Disque Dee Deane (33), birinin 28 yaşındaki Leonardo Raffaelli olduğu diğer iki adamla birlikte tutuklandı.

Örümcek Adam fenomeni, Taylor Swift resitaline sahte kimlik bilgileri ile girmeye çalıştığında Dikilitaş’ta tutuklandı

Deane aynı zamanda bir giyim markasının kurucusu den üretilmiştir geri dönüştürülmüş şişeler.

Gösteriler öncesi güvenlik operasyonu kapsamında River stadyum alanı doldurulmasının yanı sıra çadırlar Taraftarların aylardır içeri girmek için beklediği alan trafik kısıtlamalarıyla doluydu.

Şehrin Ulaştırma ve Bayındırlık Bakanlığı tarafından tasarlanan operasyon, bu hafta sonu boyunca (Swift son resitalini Cumartesi günü verecek) toplam çevre kesimi Libertador, Udaondo, Figueroa Alcorta ve Monroe arasındadır.

Aynı zamanda Del Libertador ve Monroe caddelerinde dolaşım mümkün olacak, Udaondo ve Figueroa Alcorta caddeleri ise kısıtlanacak. Bu, şu andan itibaren ayın 12’si Pazar sabah saat 2’ye kadar gerçekleşir.

Taylor Swift'in Buenos Aires'teki ilk gösterisi sırasında üç kişi tutuklandı.Taylor Swift’in Buenos Aires’teki ilk gösterisi sırasında üç kişi tutuklandı.

Kesimin tamamı Udaondo’da, Figueroa Alcorta ile Cantilo koleksiyoncusu arasında yapılacak. Cantilo’dan Labruna Köprüsü’ne girişler de kapatılacak.

Aynı zamanda Libertador’u etkilemeden Libertador ve Udaondo arasındaki Campos Salles’i de kapsar. Riccheri, Libertador’u etkilemeden Libertador ile Udaondo arasında da kapatılacak.

Etkileyicinin dayanışma çağrısı şimdi Taylor Swift’in şovuna gizlice girmeye çalıştığı için tutuklandı

İki hafta önce, 29 Ekim’de baş karakter Uki Deane’di ama bunun daha etkileyici ve bağlantılı bir nedeni vardı. bir süper kahramanaçünkü çağrının yazarı Örümcek Adam gibi giyinmiş en fazla sayıda insanı aynı yerde bir araya getirmek ve Arjantin Guinness rekoru kırdı.

Marka, hangi 685 katılımcıyla Malezya’nın elindeydiDikilitaş’ta bariyer aşılarak aşıldı Buenos Aires şehir merkezinde binlerce örümcek.

Guinness Rekorlar Kitabı'na girmek amacıyla ailece ve ülkenin farklı yerlerinden geldikleri Buenos Aires Dikilitaşı önünde her yaştan bini aşkın katılımcı Örümcek Adam kıyafetiyle dünya rekoru kırdı. .  Fotoğraf: “Telam”Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek amacıyla ailece ve ülkenin farklı yerlerinden geldikleri Buenos Aires Dikilitaşı önünde her yaştan bini aşkın katılımcı Örümcek Adam kıyafetiyle dünya rekoru kırdı. . Fotoğraf: “Telam”

Bu girişim Arjantin futbol takımının forveti ve Manchester City tarafından bile desteklenmişti. Julian Alvareztam olarak “Örümcek” lakaplı.

Bonus olarak, etkinliğin dayanışma amacı vardı; çünkü gençleri, yetişkinleri ve çocukları bu ikonik yerde giyinip buluşmaya davet etmenin yanı sıra, slogan aynı zamanda bozulmayan yiyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir