Onu mühürlerle bağlayıp, karısının yalnız olduğu evine girdiler.

71 yaşındaki tüccar hayatını kaybetti Mar del Plata en az üç suçlunun ardından tazminata maruz kaldıktan sonra Onu kilerde bağlayıp saldırdılar.

Olay Cumartesi günü geç saatlerde Mar del Plata limanı bölgesinde meydana geldi ve araştırmacılar saldırganları tespit etmeye çalışıyordu.

Adli kaynaklar, saat 22.00 sularında en az üç suçlunun, o zamanlar halka açık olan 12 de Octubre ve Rondeau adresindeki kilere girdiğini belirtti.

Adamlar, mülkün sahibini mühürlerle bağladıktan sonra, evin üst kısmında, karısının yemek pişirdiği evinin anahtarlarını aldılar.

Kalp rahatsızlığı yaşayan tüccar, Daha sonra bir dekompanzasyon yaşadı ve öldü.suçlular ise tüm mülkü aradıktan sonra kaçtı.

Yerel basında çıkan haberlere göre kurbanın kimliği José Antonio Di Meglio olarak belirlendi. Mar del Plata limanından yaklaşık 5 blok ötede bulunan bir manavın müdürüydü.

Yaralının eşi ve komşularının yardım istemesi üzerine olay yerinden geçmekte olan itfaiye ekipleri, Acil Tıbbi Yardım Servisi (SAME) olay yerine müdahale etti.

Olayla ilgili soruşturma, davayı “soygun nedeniyle cinayet” olarak sınıflandıran Fonksiyonel Talimat Birimi 4 başkanı savcı Andrea Gómez tarafından yürütüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir