onlarla ilgilenmesi ve onları eğitmesi gerekiyordu ama onlara tecavüz etti

Omar Raúl Mudry (67) en sapkın suçtan dolayı 30 yıl hapis cezasına çarptırıldı: çocuk istismarı. Misiones’teki bir evin sorumlusuyken dört kıza tecavüz etti ve diğer üç kıza da el salladı. Ama şimdi bu adam aynı suçlamayla başka bir davayla karşı karşıya kalacak.

Küçükler arasında yolsuzluğu teşvik etme suçundan dolayı yeni süreç Aralık ayının ilk haftasında Eldorado Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

Mudry uzun yıllar şirketin başında kaldı. ev Tabitha, ulusal rota 12 üzerinde, özel olan ancak devlet yardımı alan Monte Carlo şehrinde. 50 erkek çocuk oraya yaşamak için geldi ve bunların birçoğu Haber tarafından gayrı resmi olarak yönlendirildi.

15 yıl önce keşfeden bir sosyal hizmet uzmanıydı. çocukların yaşadığı dehşet. Adam ertesi yıl tutuklandı ve 2011’de mahkum edildi, ancak bazı davalar açık kaldı ve şimdi Misiones Yargıcı duruşmaların 4 Aralık Pazartesi, 5 Aralık Salı ve 6 Aralık Çarşamba günü yapılacağını belirledi.

Mahkeme savcısı Federico Rodríguez, Mudry ve savunucusuna duruşmanın kısaltılmasını önerdi. Bunu yapmak için sanığın sorumluluğunu kabul etmesi gerekiyordu, ancak kategorik olarak buna karşı çıktı ve her şey, bunu yaparak zaman kazanmaya ve suç için olası bir zaman aşımı süresi kazanmaya çalıştığını gösteriyor.

Dosya birkaç yıldır Eldorado Ceza Mahkemesindeydi. Duruşma için bir tarih bile belirlenmişti ancak çeşitli nedenlerden dolayı bu hiçbir zaman gerçekleşmedi. Daha sonra Kovid-19 salgını her şeyi yeniden erteledi.

Adli kaynaklar, evin eski müdürüne isnat edilen suçların gelecek yıl reçete edildi. Dosya da 2011’den beri Yargıtay’da. Yargıçların aciliyeti de buradan geliyor.

Mudry, aşırı şiddet, tehdit ve kötü muamele bağlamında, kurbanların yaşı nedeniyle ağırlaşan, küçükler üzerinde yolsuzluğu teşvik etme suçunun cevabını vermek zorunda. Bu durum daha da ağırlaşıyor çünkü Çocukların eğitiminden ve velisinden sorumluydu.

Adli soruşturmaya göre Mudry, 6 yaşındaki bir kız çocuğu ile 4 yaşındaki erkek kardeşini, evde yaşayan bir gence tacizde bulunurken birbirleriyle cinsel ilişkiye girmeye ve tanık olmaya zorladı.

Nisan 2011’de Eldorado Ceza Mahkemesi, Tabita evinin eski müdürünü 30 yıl hapis cezasına çarptırdı. Dört kıza tecavüz etmekten, diğer üç kıza tacizde bulunmaktan ve orada bulunan iki savunmasız reşit olmayan çocuğa yolsuzluğu teşvik etmekten sorumlu bulundu.

Savcı Federico Rodríguez, bildirilen tüm gerçeklerin kanıtlanmış olduğunu değerlendirdi ve kapsamlı bir argümanla Mudry için 40 yıl hapis cezası talep etti. Tartışmanın sona ermesinin ardından şunları söyledi: “Bu, tüm kariyerim boyunca müdahale etmek zorunda kaldığım açık ara en büyük suç.””.

Tartışma sırasında sanık, şikayetlerin siyasi bir ima taşıdığını ve mekanı yönetmedeki “mükemmelliğin” çok fazla “kıskançlık” yarattığını göstermeye çalıştı.

Suistimaller Mart 2008’de Monte Carlo Belediyesi’nden bir sosyal hizmet görevlisinin evden geçen çocukları ziyaret ederek onların gerçekten ailelerine yeniden entegre olup olmadıklarını öğrenmesiyle ortaya çıktı. Ev aynı yıl kapatıldı.

Bu kişi, kaldığı süre boyunca Mudry’nin kendisine cinsel tacizde bulunduğunu söyleyen 13 yaşında bir kızdı. Ve diğer kızların da aynı acıyı çektiğini. Kurbanların sessizliğini sağlamak için adam dedi Korku tohumları ekmek için fiziksel cezalara, tehditlere başvurdu ve hatta onları aç bıraktı, hatta bozuk yiyecekler yemeye zorladı..

“Evsizler eğlenirken ortalığı karıştırdığımı söyledikleri için beni çoğu kez eleştirenler oldu. Ben evsizlere iyilik yapmak için burada değilim. Çocuklara iyilik yapmaya çalışmak için buradayım çünkü onlara inanıyorum.Mudry, 2005’teki bir röportaj sırasında, dehşet gün yüzüne çıkmadan önce, “Onların maruz kaldıkları birçok vahşete tanık oldum” demişti.

Yetkililere göre bu adam “kendisini topluma örnek bir vatandaş olarak tanıttı ve özel hayatında farklı tipte bir insandı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir