Motosikletli jetler bir otomobilin camlarını kırdı ve içinde 3 milyon peso bulunan çantayı aldı

Dört motosiklet jeti Bu perşembe bir adamın bir eşyası çalındı üç milyonluk çanta Aracın camlarını kırıp mağdurla kavga ettikten sonra bankadan çektiği 100 peso Buenos Aires mikro merkezi.

Şiddet olayı bu perşembe günü saat 13.20 sıralarında sokakların oluşturduğu köşede meydana geldi. Carlos Pellegrini ve Tucumánsöz konusu merkezi bölgede Buenos aires şehri.

Polis sözcülerine göre, bir adam bir eylem gerçekleştirmişti. banka işlemi yüklü miktarda parayı çektikten sonra aracına binerek bölgeden ayrıldı.

Kısa bir süre sonra iki motosikletle seyahat eden dört suçlu onu şaşırttı. Saldırganlardan ikisi yere düştü Aracın camlarını kırdılar.

Sürücü ise soyguna karşı koymak için her iki motosikletle de mücadele etmeye başladı. Saldırganlardan birinin içindeki çantayı almasına tüm çabalarına rağmen engel olamadı. 3 milyon peso.

Suçlular, hemen ardından suç ortaklarının kendilerini beklediği motosikletlere binerek, hızla olay yerinden kaçtı.

911’in aranmasının ardından İl Emniyet Müdürlüğü 1D Mahalle Karakolu görevlileri, saldırı mahalline giderek mağdurla görüştü. zarar görmemişti ve çantada ne kadar para olduğuna dair ayrıntılı bilgi verdi.

Ulusal Ceza ve Ceza İnfaz Kurumu 59’dan sorumlu Savcı Laura Belloqui, “soygun” suçuna ilişkin ilgili önlemlerin alınması emrini veren davaya müdahale ediyor.

Sırasında, Suçlular henüz belirlenemedi ve hala kaçak durumda.. Şüphelileri bulmak için bölgedeki güvenlik kameralarını inceliyorlar.

Télam’dan gelen bilgilerle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir