Motochorros, Ramos Mejía’da 75 yaşındaki emekliyi arabasını çalmak için başından vurarak öldürdü

75 yaşında emekli oldu bu cumartesi başından vurularak vahşice öldürüldü Ramos Mejía’da bir eczaneden ayrılırken motosiklet sürücüleri arabasını çalmak için ona saldırdı.

Suç, öğle saatlerinde Sinni eczanesinin yakınındaki Carlos Pellegrini Caddesi 400’de meydana geldi. Adının Rafael Indalecio Pardo olduğu belirtilen kurban, ilaç aldıktan sonra mağazadan ayrılmıştı.

Pardo, beyaz Peugeot 208 arabasına bindi ve iki motosikletle seyahat eden ve kendisini soymaya zorlayan dört silahlı suçlu tarafından şaşkına döndü.

Soruşturmanın kaynakları, motosiklet jetlerinden birinin, kurmaya çalıştıkları nedenlerden dolayı Onu başından vurdu ve kaçtılar..

Aracın koltuğunda ağır yaralanan Pardo’nun, bölgedeki komşuların olayla ilgili 911’e haber vermesi üzerine ambulans geldi ve doktoru, kurbanın öldüğünü doğruladı.

Olay yerine gelen polis ekipleri, görgü tanıklarının ve çevredeki güvenlik kameralarının ifadelerini aldı.

La Matanza Adli Departmanı Fonksiyonel Talimat Birimi (UFI) Tematik Cinayet Birimi’nden savcı Claudio Fornaro, olay yerindeki Bilimsel Polis uzmanlarının çalışmalarını denetleyen ve bir dizi tedbir uygulayan davaya müdahale ediyor. Pardo’yu öldüren dört motokorronun kimliğini tespit etmede.

Télam’dan gelen bilgilerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir