Merlo’da komşusu ona benzin atıp polis memurunu ateşe verdi: Durumu çok ciddi

İzinli olan polis memuru, evinin kapısında komşusunun saldırısına uğradı. Üzerine benzin döküp ateşe verdi. Kadın tutuklandı. Ajan Yanık Enstitüsüne transfer edildi: neredeyse Vücudunun yüzde 50’si yanıkYoğun bakım odasında entübe edilen hastanın prognozu “rezerve”. Olay şu tarihte meydana geldi: Merlo bu pazar boyunca.

Polis kaynakları, saldırının bu Pazar öğleden sonra Noel kutlaması sırasında polis memurunun kasabasındaki evinin kapısında meydana geldiğini doğruladı. Merlo’daki San Martín Parkı; banliyölerin batı bölgesi.

Nicolás ArgañarazMoreno’daki 8. polis karakolunda görev yapan 39 yaşındaki polis memuru, bacaklarından birinde kazara aldığı kurşun yarası nedeniyle yedi aydır sağlık iznindeydi. Ve evinin kapısına çıkıp bazı arkadaşları selamlıyorum Noel’de onu ziyaret eden kişi.

Ancak Ramallo yakınında, 1700 Cerviño Caddesi’nde bulunan evinin kaldırımındayken kendisine yaklaşıldı. Karen Diana. elinde bir kutu birayla ve siteye göre Ön planonu azarlamaya başladı.

Komşu Argañaraz’ı “havai fişek atarak kardeşini rahatsız etti“. Tanık ifadelerine göre, beklenmedik bir şekilde komşu, şikayet ve ardından gelen saldırı karşısında şaşırmış görünen ajana kutunun içindekileri sıktı. Biranın içinde benzin var.

Daha sonra, ateşe vermek.

Arkadaşların hızlı müdahalesi Argañaraz’ın hayatta kalmasını sağladı çünkü yangın polis memurunun neredeyse tüm vücuduna hızla yayıldı.

Yerel site, adamın ilk başta Merlo’daki Héroes de Malvinas Hastanesi’nde tedavi gördüğünü bildirdi; ve ardından Ciudadela’daki AMTA sanatoryuma transfer edildi. Sonunda Caballito’daki Yanık Enstitüsüne geri döndü ve orada entübe halde yoğun bakım odasında kaldı. korunan tahmin.

Bu sırada genç kadın, Alpatacal ve Av Arjantin sokaklarının kesiştiği noktada gözaltına alındı. kaçmaya çalışıyordum. Bu polis tutuklaması, vahşi saldırının başladığı yerden üç bloktan biraz daha az bir mesafede gerçekleşti.

Araştırma kaynakları mahalledeki çatışmanın uzun bir geçmişe sahip olduğunu doğruladı ancak kontrolsüz saldırganlığa yol açan asıl sebebin ne olduğu bilinmiyor.

Şimdi sanık, davayı başlangıçta “cinayete teşebbüs” olarak sınıflandıran Morón UFI No. 2’den savcı Fernando Capello’nun emrine verildi. Önümüzdeki saatlerde açıklama yapılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir