Mar de Ajó’da bir otelin sahibini yanmış bir odada bağlanmış ve öldürülmüş halde buldular

Kaplıca kasabasında bir otelin sahibi Sarımsak Denizi Bulundu bağlanıp öldürüldü tesisin odalarından birinin içinde kasıtlı olarak ateşe vermek.

Trajik sahne bu perşembe günü ortaya çıktı. Otel El Pescadorcadde üzerinde yer almaktadır 700’de Costanera.

Haber ajansına bilgi veren adli kaynaklara göre TelamHer şey itfaiye ekiplerinin yangın ihbarı almasıyla başladı. o binada yangınBunun üzerine bir ekiple birlikte oraya gittiler.

Sonrasında odalardan birindeki alevleri söndürünPolis orada olduğunu doğruladı kurbanın cesediolarak tanımlandı Gabriel Espositootelin sahibi kimdi.

Adam bağlı ve yanıklarlayani gerçek şu şekilde araştırılıyor: cinayet.

Mar de Ajó’da bir otelin sahibini yanmış bir odada bağlanmış ve öldürülmüş halde buldular

Uzmanlar suçlunun/suçluların Banyonun tavan penceresinden içeri girdiler ve kurbanı bağladıktan sonra yangını başlattılar.

Ayrıca, Güvenlik kameralarının DVR ekipmanı çalındı Otelin ne olduğuna dair hiçbir kayıt olmaması için.

Bu şekilde dedektifler cinayetin nedenini belirlemeye çalışırlar. Bu anlamda, Ana hipotez doğrudan onu öldürmeye gittikleri yönündenedenleri bilinmemekle birlikte.

Ancak davanın savcısı Martín Prieto, duruşmayı bekliyordu. otopsi sonucu ölüm nedenlerini doğru bir şekilde belirleyebilmek.

La Costa, Dolores Adli Departmanı’nda merkezi olmayan İşlevsel Talimat Birimi (UFI) 2’nin başkanı, Buenos Aires kasabasının yerlisi olan Espósito’nun suçunu açıklığa kavuşturmak için bir dizi önlem alınmasını emretti. Ramos Mejía ve iki çocuğu vardı.

Télam’dan gelen bilgilerle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir