Laferrere’deki bowling salonunun çıkışında Lautaro Alvaredo’nun beyin ölümüyle sonuçlanan tekmenin faili olduğu iddia edilen kişi teslim oldu

O fail olduğu iddia edilen kişi 19 yaşındaki Lautaro Alvaredo’nun beyin ölümüyle sonuçlanan tekme bowling salonunun dışında saldırıya uğradı Buenos Aires’teki La Matanza partisinin, Gregorio de Laferrere’deki bir polis karakoluna teslim edildi bu Cuma gecesi ve gözaltına alındı.

Hakkında Ian Noguera 1. bölümde ailesiyle birlikte ortaya çıkan (19). banliyölerin güneybatısındaki söz konusu kasabanın. Böylece Perşembe gecesi babasıyla birlikte Laferrere Sur bölümünde görünen 18 yaşındaki Fabricio Román Stella’ya katılıyor.

Yargı sözcüleri haber ajansına bilgi verdi Telam şu Noguera, Alvaredo’nun başına yapılan tekmenin faili olduğu iddia edildiönümüzdeki birkaç saat içinde La Matanza Adli Dairesi Cinayet Tematik Fonksiyonel Talimat Birimi’nden (UFI) savcı Matías Folino tarafından soruşturulacak.

Noguera’nın annesi, oğlunu haklı çıkaran ve “kavga”dan söz eden birkaç röportaj verdi. Ayrıca şunu söyledi: “Avukat buluncaya kadar babasının yanında kaldı“.

Ian Noguera bu Cuma öğleden sonra adalete teslim oldu.

Daha önce savcı Folino, hakkında “Carita” lakaplı Fabricio Román Stella’yı soruşturmuştu.ihanet ve üç veya daha fazla kişinin önceden planlanmış katılımıyla ağırlaşan cinayet“.

Kaynaklar, mağdurun ölmemesine ve beyin ölümüyle bağlantılı olmasına rağmen 27.447 sayılı Organ Bağışı Kanunu’nun 36 ve 37. maddeleri çerçevesinde suçun tamamlanmış sayıldığını açıkladı.

Lautaro Alvaredo suçundan teslim olan ilk sanığın ifadeleri

Savcı Folino önündeki soruşturmasında “Carita” Stella, olayların nasıl gerçekleştiğini ayrıntılı bir şekilde anlattı ve diğer şüphelileri bir bağlantıyla birbirine bağladı. “Cyrux” bowling salonunda meydana gelen tartışma kırık camlar nedeniyle.

Anlattığına göre tartışma daha sonra kaldırımda ve yakındaki bir meydanda devam etti. Grubunun Lautaro ve arkadaşlarına karşı mücadelesimaktulüne vurmuştu ama söylediğine göre kendisi de vurulmuştu.

Sonra şunu vurguladı o kaçmadıancak kavga bittiğinde arkadaşlarıyla birlikte emekli oldu.

Video

Bu, Laferrere’deki bowling salonunun önünde beyin ölümüyle sonuçlanan 19 yaşındaki çocuğa yapılan acımasız saldırıydı.

Geçtiğimiz Çarşamba gününden bu yana hakkında tutuklama emri bulunan şüpheli, bu Perşembe günü saat 23.00 sıralarında babası ve bir avukat tarafından adalete teslim edilmek üzere La Matanza’daki Gregorio de Laferrere polis karakoluna götürüldü.

“Carita” Stella Kendisinin sabıka kaydı yok ve polis tarafından hiç tutuklanmadı.filme çekildi ve tanıklar tarafından Lautaro yere düşmeden önce vuran ve kafasına tekme atan gençlerden biri olarak tanındı.

Lautaro Alvaredo nasıl: hastaneye kaldırıldı ve hayatta kalma beklentisi “sıfır”

Kliniğin tıbbi denetçisi Silvio Ortuondo basına genç adamın yanında olduğunu söyledi “beyin ölümü” Ve Hayatta kalma beklentileri “sıfır”ebeveynleri umut etse de “bir mucize“.

Olay, geçtiğimiz Pazar gecesi Lautaro ve arkadaşlarının Laferrere’deki Luro ve Pedro Obligado caddeleri üzerinde bulunan “Cyrux” bowling salonuna gitmeleri sırasında meydana geldi.

Lautaro Alvaredo'nun beyin ölümü gerçekleşti. Lautaro Alvaredo’nun beyin ölümü gerçekleşti.

Şu ana kadar tespit edilen bilgilere göre, Lautaro ile diğer gençlerin de aralarında bulunduğu ve 100 metre uzaklıkta bulunan meydana taşınan grup arasında dans salonunda kavga çıktı.

Birkaç gencin katıldığı kavganın bir noktasında Lautaro yere düştü ve bilincini kaybedinceye kadar kafasına şiddetli darbeler aldı.

Télam’dan gelen bilgilerle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir