La Plata’da ateşli videolar çeken belediye çalışanı uyuşturucu çetesine üye olduğu gerekçesiyle hapse atıldı

Sonia Pellizzari (33) 2019 yılında geçici şöhret anını, üniversiteden atıldığını bildirdiğinde yaşadı. La Plata Belediyesi Web’e erotik görüntüler yüklemek için. Ve şimdi yine medyada manşetlere çıktı ama tutuklandığı için kokain ve esrar satan bir çeteye üye olmakla suçlandı.

Salı günü ortaya çıkan bilgiye göre kadının, Buenos Aires’in başkentinin çeşitli yerlerinde uyuşturucu pazarlamakla görevli bir çetenin parçası olduğu belirtildi. Hipotez, çeşitli türdeki işletmeleri “paravan” olarak kullandıkları ve ayrıca kendilerini narkotik “dağıtımına” adadıkları yönünde.

Altı baskın ve üç tutuklamayı içeren operasyon, Buenos Aires Polisinin Karmaşık Suçlar ve Organize Suç Soruşturma Müfettişliği tarafından gerçekleştirildi. Emirler savcı Hugo Tesón (UFI 15) tarafından talep edildi ve Yargıç Agustín Crispo tarafından yetkilendirildi.

Pellizzari’nin takma adı olan “La Rubia”ya ek olarak Griselda Betiana Maturane (28), takma ad “Kraliçe”ve Carlos Romualdo Joyce (60), bilinen adıyla “Panter”.

Polis kaynaklarına göre soruşturma, La Plata’nın farklı yerlerinde uyuşturucu sattıklarını belirten “isimsiz bir şikayet” üzerine başladı.

Los Hornos, Tolosa, “El Churrasco” ve “La Bajada” mahallelerinde kokain kaçakçılığını yapan kişinin “La Reina” olduğu belirlendi.

Sonia Pellizzari.

Ayrıca Maturane’nin, ortağının yaşayacağı La Plata kentsel bölgesinde alternatif bir adresi olduğunu ve bu adresin, teslimat yöntemiyle de pazarladıkları uyuşturucuları saklamak için bir yer olarak kullanılacağını tespit ettiler.

Toplamda 315 gram kokain (1 adet, 6 şişe ve 75 ambalaj), 390 gram esrar (2 torba ve 1 şişe), 113 gram kesici madde, 3 cep telefonu, 2 terazi, naylon kesiği, 1 adet ele geçirildi. uyuşturucu izleri olan kaşık, uyuşturucu izleri bulunan bir bıçak, bir çakmak, 223.560 peso ve 22 kalibrelik bir silah.

La Plata’nın eski belediye çalışanı Sonia Pellizzari’yi bir uyuşturucu davasında tutukladılar.

Eski “ateşli çalışan”, La Plata’nın İtalyan Hastanesi yakınındaki evinde tutuklandı. Bir apartman dairesinde yaşıyordu. Ve bu kadar Mar del Plata’daki bir savcılıkta uyuşturucu kanununun ihlali nedeniyle açılmış başka bir davası vardı..

La Plata Belediyesi’nden ihraç edilmesi

Pellizzari, La Plata topluluğu tarafından Nisan 2019’un sonuna kadar işe alındı. İş ilişkisini sonlandırma kararını, bazı erotik videoların sosyal ağlarda görünmesine bağladı.

Ancak Belediye, sıcak videolardan habersiz olduklarını belirterek, “Kararın, tekrarlanan devamsızlıklar” Çalışanın. Bir yıldan kısa bir süre içinde işyerinde 19 devamsızlık kaydetti.

Kadın buna paralel olarak başka bir faaliyet geliştirdiğini itiraf etti: Yüksek cinsel içerikli videoları bu formata özel platformlar aracılığıyla pazarladı. Sonia o sırada “Bu işi mesai saatleri dışında ve evimden yapıyorum. Bu, bir belediye çalışanı olarak faaliyetlerimi engellemez” dedi.

La Plata’da bir satıcı çetesi düştü.

Ve şöyle devam etti: “Onların söylediği kadar çok düşünmesem de çoğu kez işe gitmediğimi itiraf ediyorum. Ama bunu bana asla açıklamadılar ve ben de koridorlarda öğrendim ki yetkililer videolarımı gördü. Yani asıl nedenin bu olduğunu düşünüyorum. “Özel faaliyetlerimin belediyenin imajını etkilediğini düşünüyorlar.”

Kadın, Kentsel Kontrol bölgesinde frankların (hafta sonları ve tatil günleri) yerine çalışıyordu. Gece kulüplerinin kapatılmasından trafik operasyonlarına kadar, belediye yönetmeliklerine uygunluk açısından her türlü denetimi denetleyen ve yürüten kurumdur.

“Kraliçe” La Plata’da gözaltına alındı.

Sonia, hafta sonları kuruluşun eyalet başkentinin merkezine yakın 20 ve 50 numaralı ofislerindeki güvenlik görevlilerini korumaya çalışıyordu.

Web kamerası modeli, OnlyFans’a erotik içerik yüklüyor ve Instagram hesabında 175.000’den fazla takipçisi var (@sweetmiaim). Ayrıca 44.000’den fazla kullanıcının onu takip ettiği başka bir VIP’si (@sweetmia.vip) var.

Model, Clarín ile röportaj sırasında. Mauricio Nievas’ın fotoğrafı.

Belediye ile sözleşmenin feshedilmesine ilişkin tartışma ortaya çıkınca, Zurna Pellizzari ile konuştum. Daha sonra UNLP’de Eğitim Bilimleri okuyordu ve modelleme faaliyetlerini platformlarda sergilemeye başladı.

2019’da mümkün gördüğü bir rüya sorulduğunda “Beni arasalardı görmem gerekirdi ama evet derdim. Eğer (Marcelo) Tinelli beni davet ederse giderim” demişti. : gitmek “Dans”Marcelo Tinelli’nin yazdığı.

Artık bu bakış açıları karmaşık hale geldi. Bu Salı gününden bu yana La Plata’da bir polis hücresinde tutuluyor ve narkotik satışına ilişkin adli süreç devam ederken bir hapishaneye nakledilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir