“La Loca Tita”nın öngörülebilir sonu

Nefret dolu Ricotera. Alçak. Her zaman sadık“Facebook biyografisinde kendisini böyle tanımladı”Çılgın Tita“, ölümün eşiğinde yaşayan ve 30 yaşında vurularak öldürülen bir kadın. Çarşamba öğleden sonra, onu her istediği yere götüren bir arabayla Cañada de Gómez’den Rosario’ya 70 kilometre yol kat etti. Onu vurarak öldüren bir kadınla konuşabileceği bir yer.

“La Loca Tita” Yazmín Abril Quinteros’tu. “her zaman kraliçe“, “Her zaman anne” diye paylaşımda bulundu. 13 yaşında bir erkek çocuğunun bekar annesiydi. kanunla ilgili sorunlar. Ve bunu saklamak değildi. Önceki Facebook hesabındaki gönderilerinden birinde şunları yazdı: “Ne olursam olayım, ama senin kanın yok ve benim gibi çaba harcıyorsun“. Ve bitirdi: “Git şikayet et, kirli, banyo yap“.

Suç, Rosario’nun kuzeybatısındaki Antártida Arjantin mahallesinin girişinde, José María Rosa ve Chubut’ta saat 16.30’dan birkaç dakika sonra meydana geldi.

“La Loca Tita” bir adamın kullandığı gri Ford Focus’taydı. İlk başta remisero olduğu söylendi ancak adli kaynaklar buna dikkat çekti. Zurna “kendisinden istediği zaman onu bazı yerlere götürmesi yaygındı.”

Karşılaştığı kadın yolcu kapısının yanında durdu ve görünüşe göre 22 kalibrelik bir silahla ateş etti.Her ikisinin de orada buluşmayı kabul ettiğine inanıyorlar. Onu hâlâ teşhis edemediler.

Yazmín Abril Quinteros (30), “La Loca Tita”, Rosario’da vurularak öldürüldü.

Bilinen şu ki Yazmín Hırsızlık suçundan 5 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.kısaltılmış bir duruşma yoluyla üzerinde anlaşmaya varılan.

Focus’un sürücüsünün ifadesi, şüpheliyi gördüklerini söyleyen tanıklar tarafından doğrulanana kadar ertelendi. Kim olduğunu anlamaya çalışmak için savcı María de los Ángeles Granata, suç bölgesindeki hem kamu hem de özel güvenlik kameralarının incelenmesini talep etti.

Yazmín Abril Quinteros (30), "Çılgın Tita"Rosario'da vurularak öldürüldü.Yazmín Abril Quinteros (30), “La Loca Tita”, Rosario’da vurularak öldürüldü.

“La Loca Tita” öldürüldüğü yerin yakınında yaşıyordu. Hapisten çıktıktan sonra Cañada de Gómez’e yerleşti.

Saldırıdan sonra Focus’u kullanan adam hızlandı ve birkaç blok sonra durup polisi aradı. Quinteros’un cesedi arabanın içinde kaldı. Ajanlar vurulduğu yerde müdahale etti üç kapsül servis edildi.

Onu hapishaneye götüren arka plan

Gazeteye göre Başkent13 Eylül 2015’te sabah saat bir civarında, genç kadın bir arkadaşıyla birlikte Rosario’daki Sánchez de Loria 1000’de bir taksiye bindi. Arabanın bagajına birkaç çanta yüklediler ve sürücüden bunları San Lorenzo ve Rodó’ya götürmesini istediler. Oradan yaklaşık on dakika geçirdikten sonra Rouillon ve Cerrito’ya devam etmek istediler.

Yazmín Abril Quinteros (30), "Çılgın Tita"Rosario'da vurularak öldürüldü.Yazmín Abril Quinteros (30), “La Loca Tita”, Rosario’da vurularak öldürüldü.

Ancak yolun yarısında Montevideo ve Cullen’a vardığımızda sürücü saldırıya uğradı. Yolcu koltuğunda oturan Yazmín, suç ortağı boynuna plastik bir bıçak dayarken onu korkuttu.

Değerli eşyalarını çaldılar ve taksiyle Junín ve Vélez Sarsfield’e gittiler, burada araçta uydu takibi olduğu için gözaltına alındılar.

Bu soygun nedeniyle “La Loca Tita” 2 yıl fiili hapis cezasına çarptırıldı; bu ceza, “ateşli silah kullanarak nitelikli soygun“.

Ben kraliçeyim, savaşçıyım ve her zaman kazananım“, diye yazmıştı ve eylemleriyle övündüğü ağlarda da vardı. Kapak fotoğrafında, 3.000 dolardan fazla parayı işaret eden yontulmuş tırnaklarıyla ellerinden biri görülüyordu ve efsane: “Şans vuruşu“.

Yazmín Abril Quinteros (30), "Çılgın Tita"Rosario'da vurularak öldürüldü.Yazmín Abril Quinteros (30), “La Loca Tita”, Rosario’da vurularak öldürüldü.

Bu nedenle arkadaşları onun vedasındaki öngörülebilir ve şiddetli sonu karşısında şaşırmadılar: “İstediğin gibi yaşadın, çılgın” Ve “Yükseklere uç Tita, bir gün tekrar buluşacağız“.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir