kurban yoğun bakımda

25 yaşındaki adam hastaneye kaldırıldı bu pazar günü yoğun terapi Şehrindeki bir sağlık merkezinden San Rafael, Mendoza’nın güneyindeolduktan sonra 4 gençten oluşan çete tarafından dövüldü olan iki kişi tutuklandıPolis kaynaklarının bildirdiğine göre.

Polisin ilk edindiği bilgiye göre olay saat 7’den dakikalar önce meydana geldi. bir servis istasyonunun önünde o şehirde Yrigoyen Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Polis, mağdurun o caddede yürürken Volkswagen Gol ile seyahat eden bir grup gencin araçtan inip ona vurmaya başlayıp başlamadığını araştırıyor.

42 yaşındaki bir servis istasyonu çalışanı saldırıyı durdurmaya çalıştı. da yaralandı Télam haber ajansının haberine göre alt dudağında travma var.

Genç adamın dört saldırgan tarafından darp edildiğini belirten istasyon çalışanı ile görüşen polis personeli gelmeden saldırganlar araçlarıyla kaçmayı başardı.

Yaralı genç, ambulansla Schestakow Hastanesi’ne kaldırılarak, travmatik beyin hasarı nedeniyle yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.

Kaynaklar, daha sonra, Soruşturma personelinin belirlenen tedbirlere uygun olarak 25 yaşındaki bir genci gözaltına aldığını ve soruşturma kapsamındaki olayla bağlantılı olduğuna inanılan bir cep telefonuna ve siyah bir VW arabaya el koyduğunu ekledi.

Yerel Emniyet Bakanlığı kaynaklarına göre, daha sonra 60. Karakol’a, 26 yaşındaki bir adam gönüllü olarak babasının yanında ortaya çıktı ve yaralanmaların faillerinden biri olduğunu iddia etti, kendisi de gözaltına alındı. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir