Komşular arasında çıkan kavgada 30 yaşındaki genç öldürüldü

Şiddetli bir mahalle tartışması en kötü sonla sonuçlandı: 30 yaşındaki adam vurularak öldürüldü. Olay, bu cumartesi günü ilçede yaşandı. Rafael Castillo, La Matanza bölgesi. Mağdurun komşusu suçtan tutuklandı ve suçunu kabul etmedi.

Polis kaynakları, tartışmanın ve ardından gelen cinayetin Castañón ve Santa Catalina sokaklarının kesiştiği noktada meydana geldiğini doğruladı. O tarafta, Fernando Solis En az bir kez karnından vuruldu.

Ağır yaralanan adam, sağlık ocağına kaldırıldı. ölü aldığı yaralar sonucu.

911’e yapılan bir çağrı, 1. polis karakolundaki memurları uyardı. Olay yerine giden Rafael Castillo’nun. Orada, komşuların verdiği bir dizi ifadenin ardından mağdurun ilişki yaşayacağı bir kişi tutuklandı. eski kin.

Gözaltına alınan şahıs suçsuz olduğunu iddia etti ve şu anda henüz bulunamayan cinayet silahını bulmaya çalışıyorlar. Katil olduğu iddia edilen kişi tutuklanır tutuklanmaz “Mücadele ediyorduk ve yaptığım tek şey kendimi savunmaktı” dedi.

Çatışmanın odağının ne olduğu belli değil. Polis olayı bildirmedi ve ne olduğunun gerçekten öğrenilmesi için sanığın ifadesi bekleniyor.

Olay, La Matanza Adli Departmanı İşlevsel Talimat Birimi (UFI) Tematik Kasıtlı Cinayetlerden sorumlu savcı Matías Folino tarafından araştırılıyor.

Dava şu şekilde sınıflandırıldı: “Ateşli silah kullanımıyla ağırlaşan cinayet”. Sanık önümüzdeki birkaç saat içinde savcılıkta ifade verecek.

La Matanza, Cuma günü evinin kapısında sivil kıyafetli bir polis memurunun bir soygun girişimi sırasında vurularak yaralanmasıyla bir güvensizlik krizi geçirmişti.

Etkinlik San Justo’daki Ambrosetti ve Balbastro’da gerçekleşti. La Matanza Este Trafo Merkezi’nin başkanı olan müfettiş komiser, evinin kapısında bir komşuyla konuşurken, silahlı bir suçlu cadde ortasında duran bir arabanın yolcu koltuğundan indi.

Saldırgan diğer sürücü ve yayaları hedef aldı. Bu durumla karşı karşıya kalan komiser, belindeki servis silahını çıkarmak istedi.

Yerde yatan ve kaldırıma park etmiş bir arabanın arkasına sığınan adama en az bir el ateş eden hırsız, bu hareketi fark etti.

Bu arada suçlular da seyahat ettikleri araçla soygunu tamamlamadan kaçtı.

Télam’dan gelen bilgilerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir