“Kızımın masumiyetini çaldılar”, ailesinin gözü önünde evinin kapısında saldırıya uğrayan adamın çaresiz hikayesi

Dört suçlunun silah zoruyla durması üzerine bir çift ve iki kızları eve geldi Onlara yaklaştılar, onları zapt ettiler ve sonunda onları soydular. araba Sahip oldukları tüm eşyalarla birlikte. Şiddet sahnesi yaşandı babasının kucağında bir yaşında bir bebekleve annesi ona saldırmasınlar diye canlı kalkan görevi gören beş yaşında bir kız çocuğu. Oldu Kaleler, banliyölerin batısında. Suçlular serbest.

Güvenlik kameralarının çektiği video ise geçici olduğu kadar çaresiz de. Burada Federico’nun araçtan nasıl indiğini ve arka koltukta oturan karısını beklediğini görebilirsiniz. bir yaşındaki bebek onu geçtibeş yaşındaki kız dışarı çıkıyor ve getirdikleri çantaları çıkarmayı bitiriyor.

Birkaç saniye içinde, yanlış yönden beyaz bir araba geliyor, park halindeki aracın yanına yanaşıyor ve dört silahlı suçlu dışarı çıkıyor ve kendi arabalarının yanında bulunan aileye yaklaşıyor.

Silah zoruyla korkutuyorlar, tehdit ediyorlar, silahlarını üzerlerine doğrultuyorlar, üzerlerindeki her şeyi alıyorlar, cep telefonları, cüzdanlar, araba ve ev anahtarları. Sekansta Federico’nun kucağında bebeği ve karısı var. Kızını korumaya çalışırken kendini onun üstüne attı hırsızların vahşi saldırganlığı.

Federico samimi bir şekilde, “Bu normal, neredeyse yaygın bir durum. Ama çok çirkin bir duygu. Evde fren yapmadan önce her zaman her yere bakarım ama bu sefer aracı göremedim.”

Tarafından yapılan bir röportajda TN kanalıAilenin babası, şiddetli saldırının “akşam yemeğinden döndüklerinde” ve “arabadan inerken” gerçekleştiğini söyledi.

Video

Dört silahlı suçlu, Morón’a eve gelen bir ailenin arabasını çaldı. .

“Dört kişi tamamen silahlı bir şekilde aşağı indi. Çok profesyonel ve organize görünüyorlardı ve sahip olduğumuz her şeyi istediler. Bana her şeyi vermemi söylediler ve artık vücudumda hiçbir şey kalmadı. Bilmiyorum, sahip olduğumu düşünürlerdi. Biraz altın var, bilmiyorum.” dedi Federico.

Soygun, geçen Cuma gecesi saat 22.00’den hemen sonra Álvarez Jonte ve Montes de Oca’nın kesiştiği noktada gerçekleşti.

Federico, “Şans eseri ki durumları iyiydi. Ne sarhoştular ne de uyuşturulmuşlardı. Hiç tereddüt etmediler” dedi.

Dramatik sahne, beş yaşındaki kızın suçluların şiddetini ilk elden deneyimlemesiyle tamamlandı. “Kızımın masumiyetini çaldılar”Federico belli bir çaresizlik tonuyla söyledi.

“Olaylar olduktan sonra kızım bana neden silahları olduğunu sordu ve biz de ona bunların oyuncak silahlar olduğunu açıklamaya çalıştık. Ama eminim ki bu artık onu silmeyecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir