ilaç almaya giden bir emekliyi vurmakla suçlanan motochorro’nun versiyonu

Rafael Pardo (83) eczaneye gitmişti. Ramos Mejia, La Matanza bölgesi. Kapının önüne park etti, ilaç aldı ve arabasına biner binmez dört motosiklet jeti onu şaşırttı ve soğukkanlılıkla öldürdü.

Suç, 18 Kasım Cumartesi günü öğlen 400 Carlos Pellegrini Caddesi’nde meydana geldi.

Beyaz Peugeot 208’inin içinde sürücü koltuğunda oturan emeklinin şok edici görüntüsü sosyal medyada viral oldu.

Gerçek şu ki, La Matanza Cinayet Tematik UFI’sinden savcı Claudio Fornaro’nun yürüttüğü soruşturma şu anda iki şüphelinin tutuklanmasıyla ilerlemiş durumda.

Hakkında Lautaro Tejerina (19)çekimin yazarı olmakla suçlandı ve Leandro Yardin (22)Annesinin Villa Luzuriaga’daki evinde saklanan ve babasıyla birlikte arabayla kaçarken yakalanan .

evimdeydim“Tejerina sorgulandığında beyan etti, Yardín ise usuli işlemi reddetti.

Şahsın evinde olayda kullanılan Yamaha YS 250 marka motosikletin güvenlik kameraları tarafından kaydedildiği öğrenildi. Yanıltmak için bazı plastikleri değiştirmişlerdi.

Ayrıca Buenos Aires Polisi’ne bağlı La Matanza DDI ve La Matanza Departman Güvenlik Polis Karakolu (EPDS), bir cep telefonu ve 66 adet 9 milimetre kalibreli mühimmat ele geçirdi.

İki çocuğu olan Pardo, başının sol parietal bölgesinden vuruldu. Görgü tanıklarına göre onu neredeyse vurmuşlardı.

Olayı kaydeden özel güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, suçun ardından zanlıların soygunu tamamlamadan olay yerinden kaçtığı kaydedildi.

Pardo, ağır yaralı olarak aracın koltuğunda yatıyordu. Komşuların çaresiz çağrısı üzerine ambulans geldiğinde doktorlar onun öldüğünü tespit etti.

Dava şu şekilde etiketlendi: “yangın suçunun kullanılmasıyla ağırlaştırılmış cinayet“Ömür boyu hapis cezası öngörüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir