İki emekliyi baştan çıkarmak, öldürmek ve uyuşturmakla suçlanan bir “kara dul”u tutukladılar

51 yaşındaki kadın tutuklandı Florencio VarelaHer ikisi de emekli olan iki kişinin ölümüne sebep olmakla suçlanan halka açık yollarda baştan çıkarıldı onu evine götürebilsinler diye. Görünüşe göre onlara ilaç verdi eroin veya morfinbirikimlerini ve değerli eşyalarını çaldılar.

Gözaltına alınan kişinin kimliği belirlendi Maria Ramona VillamayorParaguay uyruklu ve soruşturmacıların şüphesi, gerçekleri gerçekleştirmek için o anda tutuklanmamış diğer kişilerle işbirliği yaptığı yönünde.

Prensip olarak, Florencio Varela’nın Fonksiyonel Talimat Birimi 4’ten sorumlu María Nuria Gutiérrez davasının savcısı, Villamayor’u iki eylemle suçladı “Nitelikli soygun ve ardından ölüm“, kimin kurbanlarıydı Ernesto Esteban Monroig (74) ve Eduardo Micono (68).

İlk vakada müfettişler kadının Monroig’i tanıdığını belirledi. ATM’de konuşmaya başladığı bir bankadan onu baştan çıkardı ve sonunda onu evine götürmeye ikna etti.

Adamın evine varıldığında Villamayor’un bir yer yerleştirdiğine inanılıyor. bir kafede sakinleştiriciBunun üzerine adam ortadan kayboldu ve tüm eşyalarını ve parasını çaldı.

Aile, adamın Florencio Varela’daki bir sağlık merkezinde ölmesinin ardından olayı bildirdi. zehirlenme bazı zehirli maddeler tarafından üretilir.

Soruşturmaya göre tıbbi rapor, adamın sonunda öldüğünü ortaya çıkardı Kovid-19’a yakalandıktan sonra hastaneye kaldırılırken.

Adli kaynaklar, davada savcı Gutiérrez’in, ölümün sanık tarafından sağlanan sakinleştiriciyi tüketmenin neden olduğu sarhoşluk nedeniyle hastaneye kaldırılmanın bir sonucu olduğu için olayın cinayet olarak soruşturulması gerektiğini düşündüğünü söyledi.

Diğer bölümde ise 16 Mayıs’ta kadın Micono ile bir araya geldi. Florencio Varela Bingo.

Araştırmaların ortaya çıkarabildiğine göre, bir noktada kadın kahveye sakinleştirici koydu, bunun üzerine adam kendini kötü hissetmeye başladı ve kendisini bir tıp merkezine götürüp götüremeyeceğini sordu.

Ancak sanığın, kurbanının evinin yolunu değiştirip tüm eşyalarını ve eşyalarını çaldığına inanılıyor. biriktirdiği emeklilik parası.

Adli kaynaklar, Micono’nun bir bakım merkezine nakledildiğini ve orada üç ay boyunca hastanede yattığını ve “akciğer iltihaplanması bronkoaspirasyon ile iki taraflı”.

Müfettişlerin şüphesi, Villamayor’un son aylarda meydana gelen, evlerindeyken baştan çıkarılıp uyuşturulan erkeklerin de saldırıya uğradığı başka benzer olaylar da yaşadığı yönünde.

Muhbirlere göre, Villamayor’un evinde yapılan tutuklama ve arama sırasında, aralarında yedi saat, farklı marka ve modellerde birkaç cüzdan, bir kutu hap, bir cep telefonu ve belgelerin de bulunduğu, farklı kurbanlardan çalınan çok sayıda eşya ele geçirildi.

Télam’dan gelen bilgilerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir