Hamile bir kadının korkunç sonu ve Cataleya’nın yarım kalmış hayatı

Cataleya seçtikleri isimdi Brenda Sandoval (25) ve ortağın, Franco Moreira (31), kızı için. “Güzel çiçek” anlamına geliyordu. Altı aylık hamilelik mükemmel gidiyordu. Şubat sonu veya Mart başı bekleniyordu. Ancak bu Cumartesi gecesi her şey acımasız bir trajediyle sona erecekti: Genç kadın, evinde kurşunlara hedef oldu. San Lorenzo, Santa Feyaklaşık 25 kilometre uzaklıkta tespih boncukları.

Zaten ömür boyu mahvoldum. Sadece onlar için adalet istiyorum“Gaz tesisatçısı ve tesisatçı olarak çalışan Moreira ona şunu söyledi: Zurna.

Suç, José Hernández mahallesindeki Villa Felisa Defensores Club’a iki blok uzaklıkta, 600 Vilcapugio adresinde bulunan evde saat 21.30 sıralarında meydana geldi. O sırada Franco, babasının yaşadığı arka tarafta diskte tavuk pişiriyordu. Brenda evinin mutfağında ekmek pudingi hazırlıyordu.

Patlamalar duyulunca aile, Arjantin Futbol Profesyonel Ligi Kupası için River Plate ile oynanan maçın Rosario Central taraftarı olduklarını sandı. Ama bunlar vuruldu.

Franco evine arka kapıdan girdi. “Korkunç bir duman gördüm, orada bir şeyin patladığını ya da kabloların yandığını sandım” dedi.

Karısı ölüyordu. Göğsüne en az altı kurşun yemişti. Adam, “Onu bir köşede kanlar içinde yatarken gördük ve 911’i aramak için cep telefonumu aramaya gittim” dedi.

Brenda Sandoval (25) ve Franco Moreira (31), 2024 yılında Cataleya’nın ebeveynleri olacaktı.

Lütfen yardım edin, ölüyorum, nefes alamıyorumHamile kadın partnerine yalvardı. “Kanadığını görünce onu kucağıma aldım. düz ve onu San Lorenzo hastanesine götürdük. Franco, “Ben arabayı kullandım ve kuzenim yaraları bir bezle kapattı” diye ekledi.

Müfettişler yeniden yapılandırmaya göre, ateş edenlerin kırmızı bir Ford EcoSport kamyonundan inen iki adam olduğu ortaya çıktı. Moreira, “Biri kapıdan geçti ve diğeri eline çarptı. Brenda kapıyı açtığında, biri onu yakın mesafeden 9 milimetrelik, diğeri ise 40 milimetrelik mühimmatla vurdu” dedi.

Sandoval, kocası tarafından aceleyle San Lorenzo’daki Granaderos a Caballo Hastanesi’ne götürüldü ve buradan daha sonra Granadero Baigorria’daki Eva Perón Okul Hastanesi’ne sevk edildi ve orada ne kendisinin ne de bebeğinin hayatı kurtarılamadı. Bu pazartesi otopsiyi Rosario Tıbbi Hukuk Enstitüsü’nde yapacaklar.

Santa Fe'nin San Lorenzo kentinde hamile Brenda Sandoval'ın (25) öldürüldüğü evde dehşetin izleri kaldı.Santa Fe’nin San Lorenzo kentinde hamile Brenda Sandoval’ın (25) öldürüldüğü evde dehşetin izleri kaldı.

Moreira için saldırganlar belki de yanlış hedefe sahiplerdi Çünkü mahallede gasp edilen bazı mülkler var. “Ben her zaman tek amacım ilerlemek olan bir insanım. Kimseyle sıfır sorun” dedi.

Savcı Natalia Benvenutto, olay yerini incelemek, ifadeleri almak, fotoğraf incelemeleri yapmak ve bulundukları yere dair izler oluşturmak için ceza soruşturma bürosunu gönderdi. İki farklı tabancadan servis edilen 25 kapsül: Bunlardan biri kalibre 9 milimetre ve geri kalan kalibre 40 milimetre.

Kurbanın ortağı Franco'nun gönderisi.Kurbanın ortağı Franco’nun gönderisi.

Birkaç saat sonra olayda kullanılan kamyon, A012 güzergahı ile Remondino caddesinin köşesinde, bir servis istasyonunun arkasında bulundu.

Soruşturmaya katılan bir tanığın ifadesine göre, aracı park eden kişinin “kırmızı tişört, siyah kep ve şort” giymiş bir genç olduğu ve ardından yola doğru kaçtığı belirtildi. Telam.

San Lorenzo, Santa Fe'de Brenda Sandoval'ı (25) öldüren tetikçilerin kullandığı kırmızı Ford Ecosport kamyon.San Lorenzo, Santa Fe’de Brenda Sandoval’ı (25) öldüren tetikçilerin kullandığı kırmızı Ford Ecosport kamyon.

EcoSport patenti yanlıştı sayıları camlardaki yazılarla uyuşmadığı için kaçırılıp 1. polis karakoluna nakledilmeleri emredildi. San Lorenzo’nun değerlendirilmesi gerekiyor.

Üç yıl önce Puerto General San Martín’den San Lorenzo’ya taşınan kurban, partnerinin antrenör olduğu Remedios de Escalada Kulübü’nde ve her iki kurumun da desteklediği San Lorenzo kadınlar F7 takımında futbolcuydu. sosyal ağlarda taziyelerinizi iletin. 7 numarada kanat oyuncusu olarak görev yaptı.

Santa Fe'nin San Lorenzo kentinde hamile Brenda Sandoval'ın (25) öldürüldüğü evde dehşetin izleri kaldı.Santa Fe’nin San Lorenzo kentinde hamile Brenda Sandoval’ın (25) öldürüldüğü evde dehşetin izleri kaldı.

Üstelik o vardı 4 yaşında bir oğulönceki bir ilişkinin meyvesi. Franco ile birlikte Şubat 2024’te birinci yılını kutlayacaklardı.

Kurum bir sonraki duyuruya kadar kapılarını kapatıyor… Brenda’nın ailesinin ve arkadaşlarının acısına ortak oluyoruz. Hayatımızda telafisi mümkün olmayan kayıplar. Hepimizin adalet çağrısına katılmasını istiyoruz“, Tırmanma Çareleri Kulübü sosyal ağlarında ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir