González Catán’da kızını ve torununu bekliyordu ve arabasını çalmak için onu göğsünden vurdular

Bu Çarşamba saat 21.00’e birkaç dakika kalmıştı. Leonor Isabel Morales’in (67) Aile işinin kapısında durdu. Oraya yürüyerek gelen iki hırsız, arabasını çalmak için onu öldürdü. Kadın, çiftliği kapatmalarına yardım etmek için kızını ve torununu aramaya gitmişti.

Polis kaynaklarına göre, Leonor’un torunu Florencia Rabina (25), ilk olarak 49 yaşındaki annesi Graciela’nın yardımına geldi. Kurban onu azarladıkları için aşağı inmedi. İçinde oldu González Catán, La Matanza partisi.

‘ sorusuna yanıt olarak ZurnaMüfettişler, “olayın tamircilerini gören hiçbir görgü tanığının bulunmadığını” ve ne kızının ne de torununun “işin içinde oldukları için çığlıkları veya silah sesini duymadıklarını” belirttiler.

Sana söylemem gerekenleri yazacak kadar ekranım yok. Biliyorum ki bir yerlerde okuyacaksınız ya da benim yazdığımı ruhunuzda hissedeceksiniz. Seni özleyeceğim, hayatımın kadını, hayatımın büyükannesi.. Senin oyununa kanmıyorum, hatta annem bana söylediğinde daha da azKadının 17 yaşındaki torunu sosyal medyada ” diye yazdı.

González Catán’da arabasını çalmak için öldürülen kadın Leonor Isabel Morales’in torununa acı dolu veda.

Seni bugün ve sonsuza kadar seveceğim. Hayat kısa, bu yüzden hep çok güzel, özel anlarımız oldu.“o devam etti.

Şu anda katilleri yakalayıp yakalayamadıklarını ve ne olduğunu tespit edebilmek için köşelerdeki güvenlik kameralarını analiz ediyorlar. “Çok karanlık bir alan, gerçek şu ki o blokta hiçbir şey göremiyorsunuz çünkü ışık yok. Kadın dışarı çıkıp onu durdurdular mı, direnmek mi istedi, direnmek mi istedi, bilmiyoruz. onu araçtan çıkardık, bunların hepsi elimizde değil. Tabii” diye eklediler.

Leonor, Juan B. Justo ve Arias’ın üzerinde göğsünden kurşun yarasıyla caddenin ortasında belirdi. Kurşun göğsünden girip sırtından çıktı.

El Talita mahallesindeki diğer işyerleri zaten kapalı olduğundan katillerin kimliğini belirlemeye yardımcı olabilecek hiçbir tanık yoktu.

Tahmin ettiklerine göre güvenlik kameralarından birinde katillerin Arias Caddesi’nden kaçtılarBöylece rotayı yeniden oluşturmaya çalışırlar. Kurbanın gri Volkswagen Gol Trend NNO-628’i henüz bulunamadı ve yoğun bir şekilde aranıyordu.

Saat 20.46’da Leonor’un kızı 911’i aradı ve ambulans gelmeyince Simply Evita Hastanesi’ne nakledildi ve burada aldığı yara sonucu hayatını kaybetti.

Cinayet soruşturması

La Matanza Cinayet Fonksiyonel Talimat Birimi’nden (UFI) sorumlu Savcı Carlos Arribas, davaya müdahale ederek gerekli soruşturmaların yapılmasını, bölgedeki kameraların incelenmesini ve tanıkların ifade vermesini emretti.

Bir tanık şunu söyledi en az iki saldırganın kaçtığını gördüm Araçla birlikte yolcu koltuğunda oturan şahsın “krom” ateşli silahı aracın arka kısmına doğru fırlattığını sözlerine ekledi.

Savcı Arribas, kurbanın cesedine yapılacak otopsi operasyonunu bekleyerek dosyaya “soygun sırasında cinayet“.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir