Genç bir kadından 1.500 dolar içeren sırt çantasını çalan motosiklet sürücüsünü vurarak tutukladılar

A 18 yaşında suçlu bu cuma kurşunla yaralandı polisle çatışmak ve gözaltına alındıgenç bir kadının sırt çantasını çaldıktan sonra 1.500$ bir takas evinden satın aldığı Villa Celina.

Her şey saat 14.30 sıralarında başladı. Olavarría Caddesi, 2700söz konusu Buenos Aires kasabasında Katliambanliyölerin güneybatısında.

Polis sözcülerine göre, 24 yaşındaki bir kadın, içinde 1.500 dolar bulunan bir çantayla döviz bürosundan ayrıldı ve işyerinin dışında kendisini bekleyen arabaya binmeye çalıştı.

Ancak araca ulaşmadan önce bir sürprizle karşılaştı. motosikletli hırsız Suç ortağıyla birlikte bindiği motosikletten inen şahıs, uzun uğraşlar sonucu kurtarmayı başardı. çantasını çaldı ve kaçtı.

Tüm bu sahne, bölgeyi ziyaret eden ve soygunun ardından “dur” diye bağıran bir ajan tarafından fark edildi.

O anda, hırsız polis memurunu vurduaynı şekilde servis silahıyla karşılık verdi ve saldırganı yaralamayı başardı.

Suçlu özellikle sağ uyluğundan ve sol kaburga bölgesinden kurşunla yaralanırken, suç ortağı motosikletle kaçarken kaçak olarak kaldı. Kendi adına, ajan zarar görmedi.

Buenos Aires’in Bajo Flores semtinde ikamet eden 18 yaşındaki şüpheli tutuklandı ve Numaralandırma kaldırılmış Tanfoglio 9 milimetre kalibreli tabanca elinde bulundurduğu şey.

Güvenlik kameralarının araştırılması emrini veren La Matanza Adli Departmanı İşlevsel Talimat Birimi (UFI) 8’in kişisel davasına müdahale ediyor.

Télam’dan gelen bilgilerle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir