Genç bir kadın hareket halindeki araçtan düşerek başka bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti

A 26 yaşındaki kadın ezilerek öldürüldü Hareket halindeki başka bir araçtan düştükten sonra arabanın çarpması sonucu. Trajik olay geçtiğimiz çarşamba günü sabahın erken saatlerinde meydana geldi. Bernal Oeste, Quilmes’te. Polis soruşturması şimdi kadının arabadan mı atladığını yoksa arabadan mı atıldığını belirlemeye odaklanıyor.

Polis kaynakları kurbanın olduğunu doğruladı Adının 26 yaşındaki Giuliana Cañas olduğu belirlendi.ve banliyölerin güney bölgesindeki Montevideo Caddesi’nde neredeyse 170 numarada gri bir Fiat Siena tarafından ezildi.

Bölgedeki güvenlik kameralarının yayınladığı görüntülerde, genç kadının cadde ortasına doğru ilerleyen bir otomobilden düştüğü, karşı yönden gelen başka bir otomobilin de üzerinden geçtiği görülüyor.

Yerel basında çıkan haberlere göre, La Cañada de Bernal Beşinci Polis Karakolu ve Donanma Valiliği personeli 911 çağrısının ardından olay yerine gittiler Cañas’ın üzerinden geçen arabada seyahat eden insanlar tarafından gerçekleştirildi.

Polis, “Sağlık personeli geldiğinde yaralı genç kadının hayati belirtileri yoktu” dedi. “Kadın başına ağır bir darbe aldı. Polis raporuna göre doktorlar, “Hiçbir yaşam belirtisi yoktu” dedi.

Cañas’ın (22 yaşında) bir arkadaşı polis önünde mağdurun “Erkek arkadaşının evine gitmek üzere genç bir adamın kullandığı arabaya binmişti”. Ancak “arabadan atlamasının nedenlerini bilmiyordu.”

“Montevideo’dan batıya doğru gidiyordum ve 170. Cadde’nin kavşağını geçtikten sonra, bir kişinin karanlık bir arabadan düştüğünü gördüm. Bu, sürücü tarafındaki arka kapıdandı. Her şey çok ani oldu ve hiçbir şey yapmadım. bundan kaçınmanın zamanı geldi” dedi Siena’nın bu öğleden sonra polis önünde ifade verecek olan 25 yaşındaki genç sürücüsü. Kurbanın erkek arkadaşı da çağırılır.

“Çekilmeden önceki görüntüler var. Daha sonra düştüğü yerden karanlık arabaya bindiğinde görülüyor. Bu kadının sokakta uyuşturucu sattığı sahneler var”, vakayla bağlantılı kaynaklar gayri resmi olarak doğruladı.

Soruşturmadan Quilmes UFI 4 savcısı Karina Gallo sorumlu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir