Facebook’ta bir motosiklet almayı kabul etti ve onu aramaya gittiğinde onu González Catán’da öldürdüler

Buenos Aires’in mahallesinde yeni bir güvensizlik vakası kargaşaya yol açtı; burada web sitesi aracılığıyla motosiklet satın almayı kabul eden 24 yaşındaki bir adam öldürüldü. Facebook Pazaryeri. Kurban gitti González Catán motosikletini arayacakancak olay yerine vardığında arabadaki dört suçlu ona yaklaştı ve onu vurarak öldürdü. Firar ettiler hiçbir şey çalmadan.

Olay, La Matanza semtinde Haiti ile Gallegos caddelerinin köşesinde meydana geldi. Federico Ariel FransonSan Isidro’nun Becar kasabası sakini, yaklaşık günler önce bilgi aldığı motosikletin satın alma işlemini tamamlamak için belirlenen yere geldi.

Ancak belirlenen yere vardığında, park ederken gri bir Fiat Palio ile seyahat eden dört silahlı adam ona yaklaştı. Ateşli silahlarla eşyalarını teslim etmesini istediler. Franson’un soyguna direnme girişimlerine rağmen suçlular yakın mesafeden ateş ederek ölümcül yaralanmalara neden oldu.

Daha sonra genç adam 32. kilometredeki Simply Evita hastanesine götürüldü, ancak soruşturma kaynaklarına göre maalesef tıp merkezine ölü olarak ulaştı.

Şu ana kadar bilinenler, suçluların 25 ila 40 yaşları arasında olduğu, polisin ise bölgedeki kameraları inceleyerek şüphelilerin kimliklerini tespit etmeye çalıştığı.

UFI La Matanza Tematik Cinayetleri, hiçbir şey çalmadan kaçan katillerin kimliklerinin tespit edilmesi için çeşitli önlemler alınması emrini vererek davanın sorumluluğunu üstleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir