Emekli polis memuru partnerini vurarak öldürdü, tek görgü tanığı ise 13 yaşındaki kızı

A kadınlar 46 yaşındaydı ölüm vuruşu partneriniz için, emekli bir polis memuru. İlçedeki evinde olay yaşandı Tristan Suarezoyunu Ezeiza. Adamın tutuklanmasının ardından polis kaynakları onun bariz bir şekilde suç işlediğini doğruladı. sarhoş hali ve tek tanığın çiftin 13 yaşındaki kızı Şoktaydım.

O kadın cinayeti Olay, bu Salı günü, Belgrano yakınında, Pilmaiquén Caddesi 237 numarada bulunan ve 2. polis karakolunun personelinin bulunduğu bir evde meydana geldi. Ezeiza’dan, bunun sonucunda geldi 911’e bir çağrıkim kınadı evde silah sesi.

Ajanlar geldiğinde bunu gördüler. Yanina Koslosky öyleydi ateşli silahla ağır yara ateşli silah göğüs hizasında; ve ambulansla Ezeiza hastanesine götürüldü ve orada ameliyat edildi.

Operasyonun ardından durumu ağır bir şekilde hastanede kaldı. Ancak bu sabah doğrulandı Aldığı ağır yaralar nedeniyle hayatını kaybetti..

Soruşturmacılar tarafından teyit edildiği üzere kadın cinayetinin gerçekleştiği yer kan lekeleriyle doluydu. Cesar David Caldarelli47 yaşındaki emekli polis memuru ve Koslosky’nin ortağı sarhoşken.

Tutuklandığı sırada adam markalı bir tabanca taşıyordu. Boğa kalibresi 9 milimetre.

Adli kaynaklar, Télam teşkilatına, eski polis memurunun taşıdığı silahın bilirkişi raporları kapsamında ele geçirildiğini doğruladı. Ortağını öldüren tabancanın bu olduğu tahmin ediliyor.

İlk tanıklıklar Caldarelli’nin Özel otomobille eve geldituttu tartışma kurbanla birlikte ve gerçekleştirilen birkaç çekim.

Tüm Saldırıya bir kız tanık oldu Çiftin 13 yaşındaki genç kızı, eğer Gesell Dairesi’nde ifade verebilirse, kilit tanık sebebi.

Caldarelli, bir kadın cinayeti davası kapsamında suçlanan, Ezeiza’da Toplumsal Cinsiyete Dayalı Şiddet konusunda uzmanlaşmış İşlevsel Eğitim Birimi (UFI) 3’ten savcı María Lorena González’in emriyle gözaltına alındı. Ömür boyu hapis cezası gerektiren bir suç.

Télam’dan gelen bilgilerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir