Dövülerek öldürülen bir adam buldular

A 52 yaşında bir adam Beş gündür kayıp olan kişi bu Cuma bulundu ölünceye kadar dövmek Buenos Aires bölgesindeki bir parkta ZarateMüfettişler suçun koşullarını belirlemeye çalışırken.

Ceset, bu öğleden sonra saat 13.00 civarında, Buenos Aires şehrinin yaklaşık 90 kilometre kuzeyinde bulunan yukarıda adı geçen belediyenin Maipú ve Estrada caddelerinde bulunan Parque de la Cruz bölgesinden geçen bir komşu tarafından bulundu.

Télam haber ajansının soruşturma kaynaklarından edindiği bilgiye göre, 1’inci polis karakolundan ajanlar. Zárate’den 911 alarm çağrısını aldıktan sonra olay yerine gitti.

Olay yerine vardıklarında yaralıyı buldular giderin kenarında yüzü aşağı bakacak şekilde ve bir tişört, bir ceket ve kot pantolon giydiğini söyledi.

Bu durum göz önüne alındığında, ilgili soruşturmaları yürütmek üzere Bilimsel Polis personeli çağrıldı.

Kaynaklara göre, görevdeki savcı Alberto Gutierres, davayı başlangıçta “ölüm nedenlerinin araştırılması“, uzmanların görevlerini denetlemek için parka geldi.

Saatler sonra kurbanın kimliğini belirlemeyi başardılar: Roberto Fabian Ortiz52 yaşında, beş gündür kayıptı.

Bu arada, savcı Gutierres’in emriyle morgda bu öğleden sonra yapılan otopsinin ilk sonuçları, adamın felç geçirdiğini doğruladı. Başına darbe ve ne vardı “politravma” bu ona neden oldu “iç kanama”yani dosya şu şekilde yeniden adlandırılacaktı: cinayet.

Bu şekilde soruşturmacılar artık suçun gerekçesini tespit etmeye ve suçu işleyen faili/failleri tespit etmeye çalışıyor.

Télam’dan gelen bilgilerle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir