Córdoba’da bir adamı eski ortağının kızını öldürmekle suçluyorlar

Dante Leonardo Romero35 yaşındaki eski partnerinin kızına yönelik cinayetle suçlandı. Geraldina Milagro ReyesA 16 yaşındaki genç bıçaklanarak öldürüldü bu salı Rahibe Sierrabaşkentin kuzeybatısında yer alan güvencesiz bir mahalle Kordova.

“Bunu neden yaptığını anlamıyorum. Kızımı vahşice öldürdü, istismar etti ve nedenini anlamıyorum” dedi. Vanessaverdiği bir röportajda gözle görülür bir sıkıntı içindeydi Telenight Córdoba.

Eski erkek arkadaşından neden şüphelendiği sorulduğunda ise “Komşusu onu gördü ve dışarı çıktığını söyledi” dedi. kanla kaplı“. Ayrıca “Polise göre kendisini polis karakoluna teslim etti” dedi.

Vanesa ve Dante’nin uzun bir ilişkisi vardı ve ikiz çocukları vardı. Daha sonra ayrılsalar da çiftin sonunu kabul etmedi. “Bana mesaj attı ama cevap vermedim Çünkü bu kişi hakkında daha fazla bir şey bilmek istemedim” dedi mağdurun annesi.

Gencin cesedi bulundu Bir yaşında bir bebeğin annesiydi.12 yaşındaki küçük erkek kardeşi tarafından Gerardo Gritti Caddesi’ndeki bir evde yatakta yatarken keşfedildi.

“Onu aradım ama cevap vermedi, Ignacio cevap verdi ve bana ‘Anne gel lütfen, Geral kanlar içinde‘. Küçük kardeşi onu buldu oğluyla birlikte hayatını kaybetti“gözyaşları arasında hatırladı.

Bu trajik haberi duyduğu sırada boğaz ameliyatı olacak diğer iki çocuğuyla birlikte hastanedeydi. Yaptığı ilk şey polisi aramak oldu ve ardından evine gitti. “Kızımı yanında bebeğiyle birlikte bıçaklanmış halde buldular“Nedenini anlamıyorum” dedi.

Sonunda sözlerini şöyle tamamladı: “Kimseye teselli yok. Tek isteğim adaletin yerini bulması. Onu neden öldürdüğünü bilmek istiyorum“.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir