çocukluk arkadaşı onu kıskançlıktan öldürdü

Kırsal bir yolun ortasında bir araba yanıyor. O sahneyle komşular Papatya -Santa Fe’nin kuzeyinde- ve polise haber verdi. Ajanlar geldi ve yangını söndürdükten sonra şok edici bir manzarayla karşılaştılar: Arka koltukta bir ceset vardı..

Kurban Ariel Andrés Aguirre26 yaşında bir Santa Fe polis astsubay. Bıçaklanarak öldürüldü ve hipotez, izleri gizlemek için arabayı yakmaya çalışıldığı yönünde. Cinayetten saatler sonra Kurbanın çocukluk arkadaşı olan tamirciyi tutukladılarvahşi saldırının baş şüphelisi olarak görülüyor.

Ceset Pazartesi öğleden sonra Aguirre’nin sahibi olduğu metalik mavi Chevrolet Prisma modelinin arkasında bulundu. Santa Fe şehrinin yaklaşık 230 kilometre kuzeyinde bulunan Margarita kasabasının yaklaşık 7 kilometre batısında, 87S eyalet yolu üzerinde ortaya çıktı.

Araç alev aldığı için olay yerinden geçen komşuların dikkatini çekti. 4. polis karakolundan ajanlar geldiğinde. Margarita’dan gelen ve yangını söndüren ekipler, aracın arka koltuğunda ceset olduğunu tespit etti. yüzüstü yerleştirilmiş ve kanla kaplı.

Aguirre, Margarita’da yaşayan ancak Tostado şehrinde Yol Güvenliği Polisinde görev yapan bir astsubaydı. Davayı soruşturan savcı Leandro Benegas, “polis doktorunun bunun bir cinayet olduğunu doğruladığını” bildirdi. üst göğüs bölgesinden bıçaklandı“.

Ayrıca, arabayı ateşe verme eyleminin “suçun tüm izlerini silmeye yönelik açık bir niyetle” olduğunu ileri sürdü. Her durumda, komşuların ve polisin müdahalesi “suç delillerinin analiz için dokunulmadan kalmasına izin verdi.”

Santa Fe Yol Güvenliği polis memuru Ajan Ariel Andrés Aguirre bıçaklanarak öldürüldü ve arabası yakıldı.

Pazartesi gecesi, Reconquista Hoy’un haberine göre, Alexis Javier Franco tutuklandıKasabadan bir motosiklet tamircisi ve kurbanın çocukluk arkadaşı. Müfettişler, Aguirre’nin şüphelinin polis memuru olmak isteyen kız arkadaşıyla düzenli temas halinde olması nedeniyle onu kıskançlık yüzünden öldürmüş olabileceği ipucu üzerinde çalışıyor.

Yerel basında yer alan kaynaklara göre sanıklar polis huzurunda suçunu itiraf ettiancak iflas ettiğinde hala yasal temsilcisi bulunmadığı için beyanı davada geçerli değildir. Kurbanın cesedine bu Salı günü otopsi yapılacak ve Franco’nun önümüzdeki birkaç saat içinde kendisini resmen sanık ilan etmesi bekleniyor.

Télam’dan gelen bilgilerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir