Caseros’ta bir kaldırımda çimleri keserken, polisle suçlular arasındaki çatışmanın ortasında yakalandı ve kurşun yarası nedeniyle hayatını kaybetti.

Roberto Mario Iannizzotto (38) çim biçmeye çalıştı öldürülmüş bırakıldığında en az bir kurşun polis ve suçlular arasındaki çatışmanın ortasında Adli kaynakların bildirdiğine göre, Buenos Aires’in Tres de Febrero bölgesindeki Caseros kasabasında bir kamyon çaldıktan sonra kaçan kişiler vardı.

Kurban, bir parkçı tarafından yaralanan bir kişiydi. karın bölgesinden silahla vurulma Bu Çarşamba sabahı saat 7:46’da Büyük Buenos Aires’in batısındaki kasabada çimleri kesmeye çalışırken.

Adamın yanında başka bir kişi daha vardı. Her ikisi de günün başında bir molada durduruldu. Sesler ve siren sesiyle uyarılan kişiler, neler olduğunu görmek için kaldırımın kenarına baktılar.

Elleri dizlerinin üzerinde, hafifçe eğilmiş halde, suçluların son hızla seyahat ettiği çalıntı minibüsün (beyaz Toyota Hilux) uzaktan geldiğini ilk kez gördü. Daha sonra devriye arabası geçti.

Bir saniye sonra Iannizzotto yere düştü. Ortağı ona yardım etmek için koştu ve hemen acil durum çağrısını yaptı. Hastaneye kaldırıldı ve sonunda hayatını kaybetti.

Kovalamaca, Pedriel ve Ángel Pini caddelerinin köşesinde, üç suçlunun devriye arabasıyla çarpıştıktan sonra Toyota Hilux kamyonunu terk ettiği yerde doruğa ulaştı. Hala serbestler.

Hırsızlar, Villa Bosch’ta kamyonu çalmışlardı ve kovalamaca, yollarının bir devriye arabasıyla kesişmesiyle başlamıştı.

Yetkililer araca, 2 adet Bersa tabancaya ve 1 adet CAL tabancaya el koydu. 22 Bersa (monte edilmiş), servis kutusu ve sağlam bir 9 mm kalibreli mermi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir