Caballito’da bir daireyi çalmak için bir binanın 12 katına çıkan iki hırsız Noel’de tutuklandı

Uruguay uyruklu iki adam bu Pazartesi günü tutuklandı. çalmak için içeri girdiler bir bir binanın 12. katındaki daire Buenos Aires’in mahallesinden küçük at Terasa çıktıktan sonra polis kaynakları bildirdi.

Olay meydana geldi Noel kutlamaları sırasındaBuenos Aires Özerk Şehri’nin (CABA) söz konusu mahallesinde, 200 Alberdi Bulvarı’nda bulunan bir mülkte, burada 911’e çağrı alarmı verildi iki yağmacının varlığı hakkında.

Kaynaklara göre, olay yerine gelen 6B Mahalle Polis Karakolu polisleri, 45 ve 68 yaşlarındaki iki Uruguaylı hırsızı keşfetti. Terastaydılar. Birkaç dakika önce, kapıyı zorlayarak erişim sağladıkları 12. kattaki mülkten değerli eşyaları çalmıştı.

Sözcülere göre suçlular oraya ulaşmayı başarmıştı tırmandırma yoluylaonun gücündeyken halatlar, çekiç ve tornavidalar ele geçirildi ve soygunu tamamlamak için cımbızlar kullanıldı.

Tutuklular, Yargıç Marcelo Conlazo Zavalia başkanlığındaki Ulusal Ceza ve Ceza Mahkemesi 32’nin emrine verildi ve “hırsızlıkla soygun” suçlamasıyla suçlanıyorlar.

Caballito’da bir daireyi soymak için bir binanın 12 katına çıkan iki Uruguaylıyı tutukladılar. Fotoğraf Şehir Polisi

Buenos Aires güvenlik gücünün YouTube kanalında yayınladığı bir videoda, daire suçlular tarafından arandı.

Kamera yavaşça eve giriyor ve birkaç adım sonra bunu görebileceğiniz bir odada yapıyor. açık ve karışık çekmecelerhem televizyonun bulunduğu bir mobilyaya hem de ışıklı bir masaya ait olanlar.

Daha sonra bölümde çok sayıda kişinin bulunduğu başka bir odaya gider. kıyafetler dağınık görünüyor Yerde banyo dolabının kapıları gibi daha açık çekmeceler var.

Her ne kadar teknolojik nesneler yerli yerinde görünse de, iş yeri gibi görünen üçüncü bir ortam da benzer özelliklere sahip.

Suçlular 45 ve 68 yaşlarında.  Fotoğraf Şehir PolisiSuçlular 45 ve 68 yaşlarında. Fotoğraf Şehir Polisi

Görüntüde yeni bir oda beliriyor ve önceki ortamlarda olduğu gibi ganimet amaçlı içerik arayışından kaynaklanan karışıklık sahneye hakim oluyor. Noel arifesinde her şey karışmıştı. Dairenin sahipleri Evde değillerdi.

Şehirdeki diğer Noel Arifesi soygunu: Bir hırsız havalandırma kanalında 18 saat saklandı

Noel arifesinin ortasında Villa Pueyrredón’da bir evin soyulması ve polisle çatışmaya yol açması, Noel öğleden sonra beklenmedik bir hal aldı.

Olay şu ki, akşam 6:30’da Şehir Polisi üç hırsızdan birini yakaladığını doğruladı.

Bu, soygunun işlendiği binadaki klima kanalında saklanan 31 yaşında bir adam.

Alışılmadık olan ise suçlunun, soygun yapmak için girdiği evin klima havalandırma kanalında saklı kalmasıydı. 18 saat boyunca.

Hırsızlardan ikisi evde gözaltına alınırken, biri sağ ayağından, göğsünden ve karnından yaralandı. Vurulan kişinin durumunun ciddi olduğu Pirovano hastanesine götürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir