Buzios’ta öldürülen Arjantinli gencin otopsisinin korkunç ayrıntıları ortaya çıktı

31 yaşındaki Arjantinli kız Florencia Aranguren’in Buzios sahiline giderken yolda saldırıya uğradığı vahşi cinayetin ertesi günü, Brezilya Haberi, ceset Buenos Aires’e geri dönmeden önce otopsinin ayrıntılarını açıkladı.

Florencia köpeğiyle birlikte yürüyordu. bir adam ona yolda saldırdıBölgede trilha olarak bilinen, Buzios’un güney bölgesindeki José Gonçalves plajına birkaç metre uzaklıkta.

Haber Bakanlığı, “ön otopsi raporunda Florencia’nın birkaç ellerde savunma yaraları ve boyunda ve ensede çok sayıda kesik yarası“.

Otopsi Cabo Frio Adli Tıp Enstitüsü’nde yapıldı.

Yerel medya Folha de Buzios, olayla ilgili kaynakların, Carlos José de Franca olarak tanımlanan şüphelinin saldırı mahallinin yakınında bulunduğunu detaylandırdığını bildirdi.

Onlara göre, saldırgan olduğu iddia edilen kişi, suç mahallinin yakınındaki bir apartman dairesinde yıkanmaya çalışırken yakalandı. Gömleğini çıkarmıştı ve pantolonunda kan lekeleri vardı..

İki gün önce Buzios’a gelen Arjantinli genç kadının cesedi Çarşamba günü sabah saat 8’den hemen sonra bulundu.

Florencia’nın yaşayan son görüntüsü, saldırıdan birkaç dakika önce güvenlik kamerası tarafından yakalandı. Saat sabahın 7’siydi ve köpeği “Tronco” ile birlikte yol kenarında yürüyordu ki bu, katil olduğu iddia edilen kişinin tutuklanmasının anahtarıydı.

Aynı kamera şüphelinin bisiklet sürerken Florencia ile aynı yönde hareket ettiğini de kaydetti.

De Franca “Brezilya’nın kuzeydoğu bölgesinde bir gence tecavüz ve soygun yapmaktan Pernambuco Mahkemesi tarafından zaten 15 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.” Şüpheli 32 yaşında ve Pernambuco’nun Quipapá şehrinden. Ancak O Globo’nun yayınladığı bilgiye göre Fluminense’nin kuzeyindeki Itaperuna’da bir ikametgahı vardı.

Florencia’nın kız kardeşi Mariana Aranguren zaten Cabo Frio’da. Kendisine “Tronco” bakımı verildi ve otopsinin tamamlanması ve cesedin ülkesine geri gönderilmesi için ilgili prosedürleri beklerken seyahat etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir