Bunun üç kardeş arasındaki bir kan davası olduğuna inanıyorlar

Rufino, Santa Fe’den bir araba satıcısı öldürülmüş olarak bulundu ve cesedi Kamyonunun içinde yandı Geçen 4 Aralık’ta Buenos Aires eyaletinin kuzeybatısındaki General Villegas’ta. İpuçları, müfettişleri, üçü erkek olan dört adama yönlendirdi. dördüncü kardeşinin ölümünün intikamını almak için kurbanı öldüriki yıl önce.

Müfettişlere göre şüpheliler, pusuya düşürdükleri klimanın satışını simüle etti Diego Pablo Mendicoff. Tutuklular Miguel Alejandro Gamboa, takma adı “Rulo”; Darío Ricardo Gamboa; Mauro Antonio Gamboa, takma adı “Topo”; ve “Guri” lakaplı Daniel Aparicio Varela, Haber’in emrinde kaldı ve önümüzdeki birkaç saat içinde soruşturulacak.

Mendicoff bir kamyon şoförüydü ve şimdi araba satıyor ve tahıl satın alıyordu. Bir klima satın almak için “Rulo” Gamboa ile anlaştı ve Toyota Hilux’uyla kararlaştırılan yere gitti.

Kaynaklara göre müfettişler, adamlar konuşurken, saklanan Gamboalı iki kardeşin kurbanın üzerine saldırdığını, onu bastırdığını ve onu bastırdığını düşünüyor. kafasına sert bir şekilde vurdum.

Araştırmacılara göre, her zaman dördüncü bir adam olan “Guri” Varela’nın suç ortaklığıyla, üç Gamboa kardeş, Mendicoff’un cesedini kamyonlarıyla General Villegas’taki Cañada Seca kasabasındaki kırsal bir yolun yaklaşık 100 kilometre kenarına taşıdılar.

Orada, kardeşler kaçarken, şüpheliler kurbanın cesedinin içinde olduğu Hilux’u ateşe vermiş ve sonunda yanmış olacaklardı. Citroen C3 Varela tarafından yönetiliyor.

Üç erkek kardeş ve dördüncü bir adam tutuklandı ve cesedi 4 Aralık’ta General Villegas’taki kırsal bir yolda bir kamyonun içinde yanmış olarak bulunan Santa Fe şehri Rufino’dan bir araba satıcısını öldürmekle suçlandı. Fotoğraf Telam

Bir müfettiş, suçun hipotezlerinden birinin, Gamboa kardeşlerin, ailelerinin başka bir üyesinin ölümünden sorumlu tutulan Mendicoff’a karşı iddia edilen intikamı olduğunu belirtti.

“İki yıl önce kurbanın sözde bir kamyon şoförü olduğu ve bu koşullar altında bir rota üzerinde dördüncü bir Gamboa kardeşini yakaladı. Bu erkek kardeş Rosario bölgesinde ölü bulundu ve bu kardeşler her zaman ölümden onu sorumlu tuttu.” Telam bir araştırmacı.

Aynı kaynak, Mendicoff’un “sonunda iş yaptığı” “Rulo” Gamboa ile temasını sürdürdüğünü ve kendisine o sırada kardeşini Rosario’ya transfer ettiğini bildirdiğini belirtti.

Trenque Lauquen İşlevsel Talimat Birimi (UFI) 5’ten Savcı Manuel Iglesias, Mendicoff’un suçunu araştırmaya başladı ve bu, Miguel Gamboa ve Daniel Varela’nın ilk iki tutuklanmasına yol açtı.

Müfettişler Mendicoff'un suçunun kardeş davası olduğuna inanıyor.  Fotoğraf TelamMüfettişler Mendicoff’un suçunun kardeş davası olduğuna inanıyor. Fotoğraf Telam

Trenque Lauquen Departman Soruşturma Heyeti’nden (DDI) ajanlar, tanık ifadelerine dayanarak, bir dizi cinayetin ardından son saatlerde tutuklanan diğer iki Gamboa kardeş Darío ve Mauro Gamboa’nın da katılımıyla delil toplamaya devam etti. Trenque Lauquen DDI’sı ve Santa Fe polisinin müdahalesiyle Rufino kentinde baskınlar gerçekleştirildi.

İşlemler sırasında, davayı ilgilendiren diğer eşyaların yanı sıra 22 kalibrelik Bersa tabancaya da el konuldu.

Tutuklular önümüzdeki birkaç saat içinde savcı Iglesias tarafından ömür boyu hapis cezası öngören “ihanet ve 2 veya daha fazla kişinin kasıtlı işbirliğiyle nitelikli cinayet” suçundan soruşturulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir