Buenos Aires Polisi’nin eski bir komiseri, Lanus’ta sunak çocuğu ve teyzesinin işlediği çifte suç nedeniyle tutuklandı.

Buenos Aires Polisinin eski bir komiseri bu perşembe günü Lanús’ta sunak çocuğunu çifte suçla itham ederek tutuklandı. Alman Zucarelli, 47 yaşındaki ve teyzesi Ana Russo (75), Villa Centenario kasabasında düzenlenen baskının ardından yakalandı.

Tutuklama, Lomas de Zamora Departmanı Soruşturma Heyeti’nin (DDI) ajanları tarafından şüphelinin evinde gerçekleştirildi. Karanlık Volkswagen Cross Fox otomobilinin patentinin tespiti sayesinde yeri tespit edildi. Adam ve teyzesinin hayatına son veren silah sesleri nereden geldi. Soruşturmayı yürütenleri eski polis memuruna yönlendiren bilgi.

kamu ve özel kameralar Geçtiğimiz Cuma gecesi Lanús’ta General Pico ve General Guido sokaklarının kesiştiği noktada meydana gelen çifte suçun işlendiği bölge, olayın doğrulanması açısından belirleyici oldu. aracın mülkiyeti ve sahibinin adresinin belirlenmesi.

Polis kaynaklarından alınan bilgiye göre, gözaltına alınan şahsın kimliği belli oldu. Adrian Brulceski Almirante Brown bölüm başkanı hangisi kara para aklama geçmişi.

Zucarelli aldıktan dakikalar sonra öldü altı atış birlikte yürürken vücudunda teyzen eve doğru gidiyoruz. Açılan ateş sonucu kadın ağır yaralandı İki gün sonra hastanede öldü. alanın.

Olay, Avellaneda-Lanús Adli Departmanı İşlevsel Talimat Birimi (UFI) 7’den sorumlu savcı María Silvia Bussano tarafından araştırılıyor.

Sunak çocuğu toplumda sevilen bir kişiydi ve kilisede dini faaliyetler yürütüyordu. San Cayetano Kutsal Bölgesidaha az şeye sahip olanlara yardım etmek, çünkü bölgede çok sayıda var acil mahalleler.

Bir açıklamasında, “Onun ve ailesinin ebedi istirahati için dua ediyoruz, Allah’tan onlara kayıplarını atlatabilmeleri için gerekli gücü vermesi için dua ediyoruz” dedi. mahalle Lanús Este’deki Ituzaingó 3470’de yer almaktadır.

Germán Zucarelli, teyzesiyle birlikte yürürken vuruldu.

O da sahibiydi bir santería ve kitapçı Avellaneda’ya gitti ve Luján Meryem Ana’ya yıllık hac ziyareti için geziler düzenledi. Diğer mahallelerde pastoral toplantılar düzenledi ve Rosario’daki Peder Ignacio’nun takipçisiydi.

Ona söylediler “Tano” ve aynı zamanda su arıtma cihazlarının satışına da adanmıştır. Çocuğu yoktu ve ailesiyle birlikte yaşıyordu.

Buenos Aires Polisi’nin eski komiserinin sabıka kaydı gözaltına alındı

Adrián Brulc, 2019 yılında kara para aklama soruşturmasına dahil olan Almirante Brown’un eski bölüm başkanıdır. Mal varlığı aldığı maaşla eşleşmiyordu.

2017 yılında başlatılan davadan öğrenilenlere göre Brulc’un Lanús’ta bir mülkü, Buenos Aires şehrinde bir dairenin %50’si ve bir lojistik şirketinin kamyon deposunun faaliyet gösterdiği bir arsası vardı. Soruşturmaya göre bu para uyuşturucu kaçakçılığından geliyordu.

Bu mülk üzerinde, etrafta 35 araç ve bir kamyonun kaçırılma talebi var.

Eski baş komiser Adrián Brulc kara para aklama suçundan tutuklandığında.  Şimdi çifte suçtan şüpheleniliyor.Eski baş komiser Adrián Brulc kara para aklama suçundan tutuklandığında. Şimdi çifte suçtan şüpheleniliyor.

Kaldıktan sonra tutuklanmış Bu nedenle, Lomas de Zamora’nın 2 numaralı federal yargıcı Federico Villena’nın emriyle Brulc, güvenlik gücünden hoşnutsuz.

Nisan 2016’da Daire Başkanlığı görevini Almirante Brown’dan devralmıştı ve 6 Temmuz 2017’de yerine Baş Komiser Fernando Arrubia getirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir