Buenos Aires ajanları Şehir Polisi’nden bir memura ateş açıyor

Ajanlar Buenos Aires Polisi Polis memuruyla ateş açtılar Şehir PolisiSonunda Ciudad Evita bölgesindeki bir tren istasyonunda gözaltına alındı. Katliam. Buenos Aires memuru daha sonra Haber tarafından serbest bırakıldı.

Her şey, bir komiser ve bir memurun Malvinas Adası Okulu yakınına gelip burada saldırıya uğrayan 12 ve 13 yaşlarındaki iki kızın ebeveynleriyle röportaj yapmasıyla başladı.

İfadelerine göre üç hırsız vardı ve fiziksel olarak tanımlanmışlardı.

Sonuç olarak, Bonaerense polis memurları bölgeyi aradı ve El Quebracho ile El Espinillo köşesine vardıklarında, saldırgan olduğu iddia edilenlerden birine benzer özelliklere sahip genç bir adamın varlığını fark ettiler.

Polisin geldiğini fark eden şüpheli, Belgrano Sur demiryolu rayları boyunca onlara ateş ederek koşmaya başladı..

Ajanlar saldırıyı püskürttü ve sanık Querandí istasyonuna varıp bir güvenlik görevlisini tehdit edene kadar kısa bir çatışma yaşandı.

Daha sonra şüpheli, Bonaerense meslektaşlarına ateş etmeye devam ederken, üzerindeki kıyafetlerini değiştirerek Şehir Polisi üniforması giydi.

Buna göre Telam, genç adam silahını attı ve tutuklandı. Bu, Núñez Komünü 13’te çalışan ve görev dışında olan 29 yaşında bir Buenos Aires memuru.

Polis memurları, sanığın altı adet sağlam mühimmat ve biri odada olmak üzere hizmet silahına ve ayrıca Şehir güvenlik gücü kimlik bilgilerinin bulunduğu bir cüzdana el koydu.

Genç savcının talimatıyla gözaltına alındı Fernando GarateLa Matanza Adli Dairesinin İşlevsel Talimat Birimi (UFI) 1’den sorumludur.

Bildiği kadarıyla Zurnaajanı soygunla suçlayacak yeterli unsur yoktu ve kendisi prensipte “şu suçla suçlandı:”otoriteye karşı direnç“.

Memur, soruşturma amaçlı ifade verdikten ve suçlandığı eyleme katılmadığını kanıtladıktan sonra bu Çarşamba günü serbest bırakıldı.

Polis memuru savcıya ailesinin evine gittiğini, iki silahlı kişinin arabadan indiğini gördüğünü söyledi. Kendisini soyacaklarını düşünerek karakola koşmaya başladı ve polisi aradı. ve sonunda azaldı.

Bu ifadeyle ve tanık ifadeleri toplandıktan sonra serbest bırakılmasına karar verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir