Boca taraftarının yolcuları bıçakla tehdit etmesi nedeniyle Roca treninde gerginlik

Yüce bir Boca hayranı bıçakla tehdit etti Bu Cumartesi gecesi, teşkilatın oluşumunda bulunan birkaç yolcuya Kaya Treni. Üç Federal Polis ajanı bunu azaltmak için müdahale etmek zorunda kaldı. Durum bir demiryolu kullanıcısı tarafından kaydedildi ve görüntüler internette yayıldı.

Şiddet olayı, bu Cumartesi günü saat 23.30 sıralarında Boca tişörtü, koşu pantolonu ve spor ayakkabı giyen bir adamın Roca Tren formasyonuna girmesiyle meydana geldi. Constitución istasyonundaBrezilya’daki Copa Libertadores finalinde Xeneize’nin yenilgisinin ardından.

Elinde bir bıçak vardı ve açıkça üzgündü. Alkol ya da uyuşturucu etkisi altında olup olmadığı belirtilmezken bazı yolcuların ifadesine göre “adamın durumu iyi değildi.”

Formasyonun zirvesine ulaştığında tren yolcularıyla yüzleşmeye ve onları korkutmaya başladı.

Birkaç dakikalık tartışmanın ardından arabada üç Federal Polis ajanı belirdi ve elinde bıçakla, bağırarak herkesi tehdit etmeye devam eden heyecanlı hayranla karşılaştı.

Üniformalı adamlar, “Silahı bırakın” diye bağırarak, hakaretlere devam eden saldırganın elinde bıçakla yaklaştı. Sonunda azaltmayı başardılar.

Adam bu suçlamayla tutuklandı “Kamuya açık yollarda tehdit ve şiddet“Osvaldo Rappa başkanlığındaki Soruşturma Mahkemesi’nin emrinde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir