Bir polis memuru, motosikletini çalmaya çalışan suçluyu en az dört el ateş ederek vurarak öldürdü

A polis vurularak öldürüldü bu perşembe saat motosikletini çalmaya çalışan suçlu kaçmayı başaran ve halen kaçak durumda olan bir suç ortağıyla birlikte Buenos Aires’in Pablo Nogues.

Olay, bu Perşembe gecesi Kosta Rika Caddesi ile Pilar de la Ramal koleksiyoncusunun kesiştiği noktada meydana geldi. Pan-Amerikan Otoyolumaçında Arjantin Falkland Adalarıbanliyölerin kuzeybatısında.

Yargı sözcüleri haber ajansına bilgi verdi Telam şu bir Buenos Aires Polisi’nin ikinci teğmenibulunan dürüst ve sivil kıyafetler giymişmotosikletiyle seyahat ederken iki silahlı “motochorro” tarafından yakalandı aracını talep ettiklerini söyledi.

Bu durumda, Ajan kendini tanıttı ve servis silahını çıkardı. Sonra bir kısa süreli çatışma Bu, suçlulardan birinin kurşunla yaralanarak yere düşmesiyle sona erdi.

Kendi adına, Suç ortağı olay yerinden kaçmayı başardı ve kaçak olarak kaldı.Teğmen ise silahlı çatışmada yara almadan kurtuldu.

Son olarak yaralı hırsız olay yerinde hayatını kaybetti. en az dört atış. Cesedin yanında bir tane bulundu Numaralandırma dosyalanmış 9 milimetre kalibreli tabanca.

Malvinas Arjantin’in merkezi olmayan İşlevsel Talimat Birimi’nden (UFI) 21 savcı Marisa Marino, saldırganın cesedine otopsi yapılmasının Lomas de Zamora adli morgunda yapılmasını emreden davaya müdahale ediyor.

Öte yandan savcı Marino, bu Cuma günü sanık polis memurunun ifadesini aldı ancak şu an için sürecin devam ettiğine karar verdi. meşru müdafaa amacıyla hareket ettiği dikkate alındığında özgürlük.

Télam’dan gelen bilgilerle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir