Bir polis memuru kadınları gözetlemek için kimyasal banyoya kamera yerleştirdi

Kimyasal banyo Ribera de’deydi Quilmes, diğerlerinin yanı sıra polis ve cankurtaranlar tarafından kullanılacak. Ancak hiç kimse ne olacağını hayal bile edemedi: Sekiz yıl 10 ay hizmet veren bir ajan, kadınların tuvalete gitmesini filme almak için tuvalete bir kamera koydu.

Anormal manevra kurbanlardan biri tarafından fark edildi. Cihaza kaydedilene göre sanık Kadınlar oturmasın diye klozetin kapağını ıslattım ve böylece çekime daha iyi bir genel bakış elde edebilirsiniz.

Spesifik olan şey, şüphelinin önleyici olarak hoşnutsuz Özet yapılana ve olaydaki sorumlulukları belirlenene kadar Buenos Aires Güvenlik Bakanlığı İçişleri Dairesi tarafından.

Edinilen bilgiye göre Zurnayaklaşık Quilmes Yerel Polis Önleme Biriminde (UPPL) çalışan bir çavuş.

Başlangıçta dava, Berazategui’nin 8 numaralı UFI’sinden savcı Ernesto Ichazo tarafından soruşturuldu, ancak bu gazetenin danıştığı adli kaynaklar, onun Quilmes’in Cinsiyet UFI’sine yeniden atandığını doğruladı.

Polis memurunun menfur hareketlerini açığa çıkaran cankurtaran, banyonun bir köşesinde şüpheli siyah bir çanta gördü. Kontrol ettiğinde küçük bir cihaz buldu. Kamerada bazı görüntüler vardı, aralarında inkar edilemez bir görüntü vardı: Onu tuvalete yerleştiren çavuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir