Bir minibüs çaldı, gişe bariyerini devirdi ve bir film kovalamacasının ardından tutuklandı

A film kovalamaca Alta Gracia’dan Córdoba’ya Kaçışı sırasında bir kamyon çalan ve gişe bariyerini yıkan bir adamın tutuklanmasıyla sona erdi.

Her şey bu çarşamba sabahı başladı 28 yaşında suçlu Anahtarlarını içeride bırakan araç sahibi kentte bankacılık işlemi yaparken Jeep Renegade kamyonunu aldı Yüksek lütuf.

911’e yapılan aramanın ardından polis ekipleri, aracın 5 numaralı il güzergahından il merkezine doğru gittiğini güvenlik kameralarından gözlemledi.

Bu kapsamda engelleme cihazı kuruldu ve çalıntı otomobili yüksek hızda gittiği için kesemeseler de takip etmeye başladılar. Santa María Polis Departmanı başkanı Komiser Diego Cambronero, “Geçiş ücretinde bile yüksek hızda geçiyor ve bariyerleri aşıyor” dedi. On iki.

Şüpheli Córdoba’ya vardığında kendisini bekleyen kontrol noktasından kaçarak mahalleye girdi. Villa El Libertador. Birkaç blok sonra aydınlatma direğine çarptı Pilcomayo ve Defensa caddelerinin kesiştiği noktada.

28 yaşındaki bir suçlu, araç sahibi bankacılık işlemleri yaparken Jeep Renegade kamyonunu aldı.

Daha sonra kamyondan inerek kaçmaya çalıştı. Ancak dört blok sonra polis tarafından tutuklandı.

Operasyona katılan Cambronero, “O, Alta Gracia’da geçici bir adresi olan, ancak başkentin Córdoba’nın kuzey bölgesindeki bir mahalleden gelen 28 yaşında bir adam” dedi.

Ayrıca aracın “neredeyse hiç hasar görmediğini”, gözaltına alınan kişinin “herhangi bir yaralanma belirtisi göstermediğini” ve olay sırasında “başka bir kazadan pişmanlık duymaya gerek olmadığını” belirtti. Yaklaşık 35 kilometre süren kovalamaca.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir